Noteikumi

1. Cienīt visus čata dalībniekus, neatkarīgi no rases, ādas krāsas, nacionalitātes, dzimuma, seksuālās orientācijas, reliģiskās vai politiskās pārliecības, mantiskā stāvokļa, gadu starpības, zināšanu jomas un bez gjebkādas diskriminācijas.

2. WhatsApp thniskā čata grupa paredzēta diskusijām tikai par un ap BMW, to tehnisko stāvokli, pieredzes apmaiņu un informācijas iegūšanu saprāta robežās.

3. Aizliegta spamošana, neadekvātu foto sūtīšana, pārpublicēšana.

4. Nelietot lamuvārdus un ievērot ētisku saziņu.

5. Aizliegta alkohola slavināšana. (Nevienam neinteresē "kad" "kur" un "ar ko" lietoji vai lietosi)

6. Brīvām diskusijām ir paredzēts Brīvais čats (nepievienot porno saitus - foto, erotiska rakstura foto u.c. neatbilstošus materiālus).

7. Aizliegtas personiskas reklāmas, reklamēt uzņēmumus un to produkciju, citus klubus, biedrības un to WhatsApp čatus nesaskaņojot ar administrāciju.

8. Aizliegts organizēt un reklamēt čatos personīgos pasākumus, mītingus to nesaskaņojot ar administrāciju. Aizliegums domāts rūpējoties par kluba reputāciju, lai nemaldinātu citus biedrus un tie neuzskatītu tos par biedrības organizētiem pasākumiem. Par vienkāršu velmi satikties un pabraukāties rakstīt tikai PM.

9. Shop čats domāts tikai sludinājumu izvietošanai saistītai ar BMW! Shop čatā publicējot sludinājumu jānorāda precīza informācija par preci, detaļu (gads,dzinēja tilp.,motora kods u.tt.) Ieinteresētības gadījumā  sazināties tikai ar sludinājuma autoru personīgi.

10. Aizliegts čatos pievienot video, kuri ir pretrunā ar Biedrības mērķiem (driftošana, sānslīdes izraisīšana u.tml. video uz koplietošanas ceļiem). Driftošanas video pievienojami tikai tad, ja tie tiek izpildīti slēgtos laukumos, ārpus koplietošanas ceļiem, neapdraudot citus autovadītājus vai privātīpašumus.

11. Aizliegts čatos publiski strīdēties ar citiem čata dalībniekiem, bet rakstīt adminiem privāti, lai izvērtē konflikta situāciju.

12. Oficiālo biedru čatā tiek pielietoti visi iepriekšminētie noteikumi.

Lūgums ievērot šos noteikumus un ievērot pašsaprotamas ētikas normas, pretējā gadījumā WhatsApp grupu admini būs spiesti izraidīt pārkāpēju!

Pieteikties WhatsApp

Pievienojies mūsu WhatsApp čata grupām, lūdzu iepazīsties ar noteikumiem un aizpildi formu. Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli un pēc nepieciešamības var tikt uzdoti papildus jautājumi. Atteikuma gadījumā paskaidrojumi netiek sniegti.