Mūsu sadarbības partneri

SIA "DOIL"

www.doil.lv

Mēs esam komanda ar 10 gadu pieredzi eļļu un smērvielu materiālu biznesā.
Latvijā, mēs izplātām tadus eļļas brendus, kā: TEXACOPETRONAS un TECTROL
Mēs piedāvājam plašu produktu sortimentu un ceram, ka atradīsim risinājumu jebkuram pieprasījumam.

"AB WRAPPING"

Logu tonēšana, lukturu tonēšana un pulēšana, virsbūves un salona detaļu aplīmēšana ar īpašo plēvi.

SIA "ERNA Auto" - automazgātuve

Laipni aicināti izmantot Biedrības biedru atlaides un novērtēt kvalitatīvu darbu! Atlaides piemērojas TIKAI ar biedru karti.


GROS AUTO - rezerves daļu veikals

Uzņēmums GROS AUTO savu darbību uzsāka 1994. gada 9. februārī, kad tika reģistrēts Groskopu ģimenes individuālais uzņēmums. Tā sākotnējā darbības joma bija plānota kā dažādu modeļu automašīnu rezerves daļu, smērvielu un auto piederumu tirdzniecība, bet, attīstot savu uzņēmējdarbību, mērķis kļuva daudz drosmīgāks – izveidot klientu prasībām atbilstošu tirdzniecības un servisa tīklu visā Latvijā.

Jāuzsver, ka uzņēmums ir kļuvis par vienu no sekmīgākajiem Latvijas vidējiem uzņēmumiem, kā arī par vienu no vadošajiem savā nozarē. Šobrīd uzņēmuma tīklā ietilpst 14 rezerves daļu veikali un 4 servisi visā Latvijā. Panākumi ir atkarīgi ne tikai no finanšu rādītājiem vien, ļoti nozīmīga loma ir darbinieku profesionalitātei, pieredzei un komandas darbam, kā arī klientu lojalitātei.

Bumerstyle Latvija oficiāliem biedriem ar biedru kartēm atlaides auto rezerves daļām līdz 35% un akumulatoriem līdz 15%

www.grosauto.lv

H SPORTS - automazgātuve

Laipni aicināti izmantot biedru atlaides un novērtēt kvalitatīvu darbu! Lai iestatītu navigāciju uz automazgātuvi, spiest - ŠEIT!

SIA "Liepājas riepu centrs"

SIA "Liepājas riepu centrs" piedāvā jaunas un lietotas, ziemas un vasaras riepas par vislabākajām cenām, garantija. Riepu maiņa un balansēšana uz modernām vācu un itāļu iekārtām. Riepu remonts tiek veikts ar augstākās kvalitātes vācu remontmateriāliem, tai skaitā ir pieejama karstā vulkanizācija, garantija. Disku remonts - valcēšana/taisnošana, metināšana argona vidē, krāsošana. Ir iespēja uzglabāt Jūsu riepas/diskus, kā arī atstāt nevajadzīgās uz utilizāciju. Iebrauc un pārliecinies. Pulvera iela 10, Liepāja. Tālr. 27072200.

www.liepajasriepas.lv

Par pirkumu un pakalpojumu var norēķināties ar bankas maksājumu karti, pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

0
Copyright © 2018 Biedrība "Bumerstyle Latvija" Reģ. Nr.: 40008259301. All rights reserved. [email protected]

 .