Mūsu sadarbības partneri

Carboncleaner.lv

Ekspluatējot Jūsu automobili, neatkarīgi no izmantojamā degvielas tipa, dzinēja galvenajos mezglos – virzuļos, gredzenos, vārstos, svecēs, sprauslās, kolektorā, lambda zondē, katalizatorā un turbīnā, EGR vārstā – veidojas oglekļa nosēdumi.
Aizsērēšana nenovēršami izraisa problēmas: detonāciju, jaudas samazināšanu, palielinās degvielas patēriņš un motoreļļas izlietojums, tiek nodilti degvielas 
sistēmas un IDD galvenie mezgli.
Mūsu pakalpojums – tas ir efektīgs un nedārgs dzinēja iekšējās tīrīšanas veikšanas veids ar jaunām un mūsdienīgām iekārtām. Procedūra tiek veikta Jūsu klātbūtnē, un aizņem no 20 līdz 60 minūtēm.

"AB WRAPPING"

Logu tonēšana, lukturu tonēšana un pulēšana, virsbūves un salona detaļu aplīmēšana ar īpašo plēvi.

SIA "ERNA Auto" - automazgātuve

Laipni aicināti izmantot Biedrības biedru atlaides un novērtēt kvalitatīvu darbu! Atlaides piemērojas TIKAI ar biedru karti.


GROS AUTO - rezerves daļu veikals

Uzņēmums GROS AUTO savu darbību uzsāka 1994. gada 9. februārī, kad tika reģistrēts Groskopu ģimenes individuālais uzņēmums. Tā sākotnējā darbības joma bija plānota kā dažādu modeļu automašīnu rezerves daļu, smērvielu un auto piederumu tirdzniecība, bet, attīstot savu uzņēmējdarbību, mērķis kļuva daudz drosmīgāks – izveidot klientu prasībām atbilstošu tirdzniecības un servisa tīklu visā Latvijā.

Jāuzsver, ka uzņēmums ir kļuvis par vienu no sekmīgākajiem Latvijas vidējiem uzņēmumiem, kā arī par vienu no vadošajiem savā nozarē. Šobrīd uzņēmuma tīklā ietilpst 14 rezerves daļu veikali un 4 servisi visā Latvijā. Panākumi ir atkarīgi ne tikai no finanšu rādītājiem vien, ļoti nozīmīga loma ir darbinieku profesionalitātei, pieredzei un komandas darbam, kā arī klientu lojalitātei.

Bumerstyle Latvija oficiāliem biedriem ar biedru kartēm atlaides auto rezerves daļām līdz 35% un akumulatoriem līdz 15%

www.grosauto.lv

SIA "Liepājas riepu centrs"

SIA "Liepājas riepu centrs" piedāvā jaunas un lietotas, ziemas un vasaras riepas par vislabākajām cenām, garantija. Riepu maiņa un balansēšana uz modernām vācu un itāļu iekārtām. Riepu remonts tiek veikts ar augstākās kvalitātes vācu remontmateriāliem, tai skaitā ir pieejama karstā vulkanizācija, garantija. Disku remonts - valcēšana/taisnošana, metināšana argona vidē, krāsošana. Ir iespēja uzglabāt Jūsu riepas/diskus, kā arī atstāt nevajadzīgās uz utilizāciju. Iebrauc un pārliecinies. Pulvera iela 10, Liepāja. Tālr. 27072200.

www.liepajasriepas.lv

Par pirkumu un pakalpojumu var norēķināties ar bankas maksājumu karti, pārskaitījumu vai skaidrā naudā.

0
Copyright © 2019 Biedrība "Bumerstyle Latvija" Reģ. Nr.: 40008259301. All rights reserved. [email protected]

 .