Biedrības "Bumerstyle Latvija" oficiālie Biedri

Klinta F.

Nu ko gan varētu pastāstīt.. Pirmā mašīna, 330d..
par nevienu citu marku pat neiedomājos, - tikai BMW. Priecājos būt biedrs šajā foršajā klubā.

Vitālijs R.

Esmu jau daudzus gadus iecienījis BMW markas auto un esmu braucis nedaudz autosportā ar BMW markas auto.
Vēlos pievienoties klubā,jo BMW ir daļas manas dzīves un ļoti atbalstu pasākumus, kas saistās ar BMW. Paldies ka ir šāds klubs.

Klāvs Z.

Mani sauc Klāvs. Esmu no Ventspils, bet gandrīz jau gadu dzīvoju Rīgā.  Braukāju ar BMW E39 manuāli ar M52B25. Gribētu iegādāties otro mašīnu trasei un izpriecām, bet to ar laiku. Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem bmw.

Diāna E.

Esmu ļoti jautra, komunikabla un mīlu gudrus cilvēkus. Citi saka, ka ar mani ir grūti draudzēties, jo saku visu acīs, bet labāk būt atklātam nevis liekuļot. Tas nu būtu īsumā par mani. Par manu BMW, pie šīs markas, ar vīru atgriezāmies, jo no visām, kas bija tieši šī marka dzīvē ir pievīlusi viss mazāk. Tad nu iegādājāmies 3.0D 2007.gada 530. Noder kā glauns ģimenes auto, gan daudz ir palīdzējis pārvedāt augus, mēbeles un daudz ko citu, jo ir ļoti plašs. Tad nu uz tikšanos kādos pasākumos, lai varam labāk iepazīties.

Irēna K.

Mani sauc Irēna un priecājos pievienoties šim klubam. Atceros sevi kopš seniem laikiem kā šīs markas entuziastu, neviena cita marka nekad nav uzrunājusi vairāk kā šī. Kadreiz sev nosolijos ka pirmā mašīna man jau nu noteikti būs BMW un tā arī notika.  
Esmu nu jau ceturtā BMW īpašniece, uz doto brīdi braucu ar e39. 
Patīk drifts un tuvāko divu vai trīs gadu laikā ir plānots iegādāt vēl vienu BMW ekstrēmākai braukšanai un attīstīt savas prasmes. 

Ērika M.

Mani sauc Ērika. Esmu māmiņa 6 gadus vecai meitiņai. Strādāju "Top" veikalā par pārdevēju-kasieri. Dzīvoju Ilūkstes novadā,Ilūkstē. Vēlos pievienoties Biedrībā "Bumerstyle Latvija",jo man ļoti patīk BMW markas mašīnas. Pašai ir BMW 3 sērijas 320d 2000 gada touring auto. Vēlos turēties kopā ar faniem un uzzināt vairāk informācijas par BMW.

Daniels S.

Mani sauc Daniels. Esmu 18 gadus vecs jaunietis, dzīvoju Neretā. Kā pirmā mašīnu iegādājos Bmw e46 3.0d facelift universāli. Braukāju ikdienā uz skolu un brauc nevainojami.

Laura U.

Mani sauc Laura un man ir 20 gadi. Esmu jautra, atraktīva un komunikabla. Kopš noliku tiesības domāju, ka mans pirmais auto būs BMW. Tā nu šī gada jūlijā kļuvu par 2 BMW īpašnieci. E39 un E34. Prieks pievienoties komandā.

Elvijs R.

Mani sauc Elvijs un man ir superīga sieva un divas skaistas meitas - dvīnītes. Braucu ar BMW jo man ļoti patīk dizains un komforts. Un mans E39 ir pietiekami liels lai tajā ieietu viss nepieciešamais ģimenes aprīkojums izbraucieniem, tai skaitā pat dvīņu rati. Viennozīmīgi ietilpīgs un foršs auto. Ir otrs BMW E36 izklaides auto uz slēgtiem laukumiem.

Elvis P.

Sveiki tauta☝. Mani sauc Elvis, Rīgas puika. Ka jau visiem, man arī ir BMW e90, pieticīgs auto, m+p jauktenis :) Pa lielam es te ierados, lai atrisinātu problēmas ar ko saskaras mans auto, bet tagad jau man ir citas vēlmes, jo uzzinot ar katru dienu ko vairāk, par to ko šeit jūs darāt, jo vairāk pašam gribas palīdzēt, jo man vienmēr ir piesaistījušas labo darbu organizācijas un plus ja vēl te ir BMW biedrība, tad aiziet, es tā palieku, jo pa lielam šaubos ka tuvākajos 10-20 gadiem mainīšu mašīnas zīmolu, varbūt modeli, bet ne zīmolu... tākā saturās, es pavelkos uz visādām trakam lietām, galvenais piedāvājumi, laiks un vieta. Cerams ka Tu šo visu izlasīji un cerams uz drīzu tikšanos, reālajā dzīvē.

Roberts M.

Mani sauc Roberts, esmu BMW mīlošs jaunietis no Rīgas. BMW patīk un interesē jau no bērnības, iestājos šajā biedrībā, jo uzrunāja mājaslapa, biedrības paveiktie darbi. Prieks būt ar jums.

Gatis F.

Mani sauc Gatis, balītēs esmu jautrs, bet uz ceļa gana nopietns, lai neapdraudētu citus ceļu satiksmes dalībniekus. Par to, ka mans sapņu auto kļūs BMW sapratu, kad iegādājos savu pirmo BMW e39 3.0D, bet tagad pārvietojos ar e39 2.5i.

Elvis B.

Mani sauc Elvis un man ir 24g. Esmu jautrs, atbildigs, saprotošs braucējs. Ar BMW sāku braukt pirmo reizi 15 gadu vecumā (vecāki mācija) no tas diens sapratu, BMW būs mans auto. Tāpēc pēc tiesibu iegūšanas iegādājos sev skaistu BMW E46 2.0 100Kw sedanu. Prieks pievienoties.

Nauris K.

Nauris Kalniņš, klientu apkalpošanas speciālists.  27 gadi. Auto :BMW 525i sedans manuālis, e34 1988, ar M50b25, balts. Pamaniju jūsu klubu Facebook un biju dzirdējis labas atsauksmes no citiem BMW vadītājiem.

Aldis Š.

Mani sauc Aldis.Braukāju E39 BMW.Patīk viss kas saistīts ar BMW. Jaunu draugu nekad nevar būt par daudz. Prieks pievienoties šajā klubā. 

Mareks C.

Mani sauc Mareks. Braucu ar BMW 5seriju E34. Klubā pieteicos jo interesē padomi, ieteikumi kad ir kāda problēma!
Šo klubu jau pamaniju sen un beidzot pieteicos. Interesē jūsu pasākumi kurus organizējat. Izlasiju tos mājaslapā, ļoti patika. Uz tikšanos pasākumos!

Mārtiņš M.

Esmu atraktīvs jaunietis kas brauc ar automašīnu BMW e46 universāli. Vēlos pievienoties “Bumerstyle Latvija”, jo tas būtu supērīgs veids, kā iepazīties arī ar citiem BMW entuziastiem. Esmu par šo klubu dzirdējis tikai labas atsauksmes. Prieks atrasties šajā klubā.

Katrīna B.

Sveiki, esmu Katrīna no Ventspils. Biedrībā iestājos balstoties uz sabiedrisko darbu, ko tā veic, tādējādi iestājoties par drošu atrašanos uz ceļa. Lai gan pati esmu iepriekš radījusi sliktu iespaidu gan par autovadītājiem, gan jauniešu kompetenci saistībā ar satiksmes noteikumiem, savu pieredzi vēlos izmantot turpmāku pārkāpumu novēršanai sabiedrībā. Organizācijas mērķi - mainit stereotipus un iestāties par drošību uz ceļa ir arī mani mērķi, tādēļ esmu pagodināta būt daļa no šī mērķa īstenošanas iesaistoties biedrībā gan administratīvi, gan aktīvā un sociālā darbā. Kāpēc BMW? Jo patīk 🙂 Vīram ir Saab, taču sev lūkoju BMW un ņemot vērā, gan sev veltītos, gan BMW vadītājiem piešķirtos stereotipus vēl, jo vairāk vēlos pierādīt, ka beha var būt fantastisks auto, arī ja nelido 😉

Edijs S.

Sveiki.....esmu Edijs no Jēkabpils, esmu 20 gadus vecs un braucu ar savu mīlulīti BMW E46. Kopš iesēdos BMW markas automašīnā sapratu, ka tas ir tas, ko es gribu un nevēlos mainīt mašīnas marku. Esmu sen vēlējies kļūt par biedru, bet līdz šim biju tikai ilggadējs sekotājos jo mācijos vēl😊 !

Sandis R.

Sveiki...esmu Sandis no Alūksnes, taču apstākļu pēc pašlaik dzīvoju UK, pilsētā Haverfordwest. Pārvietojos ar BMW e60. Priecājos iestāties šajā nopietnā BMW Biedrībā.

Andris Č.

Sveiki mans vārds ir Andris un dzīvoju Saldū.Strādāju par auto mehāniķi. Mans bmw E46 330. Sen jau gribēju iestāties šajā BMW klubā, kurš ir pret agresīviem BMW braucējiem.

Valters V.

Mani sauc Valters man ir 18. Bmw sākumā bija kā normāls studenta sapnis vēlāk viss mainijās un tiku darbā un nesen parādijās iespēja iegūt savā īpašuma bmw e46 2.0cd kupeju tik diemžēl ne tajā labākajā stāvoklī bet kā teikt ja rokas aug no pareizās vietas tad viss ir paceļams.

Roberts T.

Mani sauc Roberts  un esmu no Raganas . Aizraušanās ar BMW sākās ļoti sen atpkaļ, kad pirmo BMW dabūju no tēva - BMW e28, tad laikam ejot noliku tiesibas un sāku ar īstu studentu BMW e36 320i . Lidz šodienai ir izmēģināti visādi BMW modeļi, bet tomēr priekšroku dodu e39 kūtiņai 😁🍾 Ar prieku pievienojos Bumerstyle 🤚

Māris I.

Mani sauc Māris man ir 28 gadi.Esmu laimīgi precējies un audzinu divus dēlus kuriem arī patik BMW. Dzīvoju Valmierā. Nolēmām ka ģimenes auto būs BMW 525  2.5dizels automats  2005g. BMW iegādājāmies pavisam nesen.

Kristiāns G.

Esmu 20 gadus vecs, dzimis Līvānos, studēju Rīgā, ikdienā laiku pavadu spēlējot basketbolu. Jau no mazām dienām sapratu, ka man interesē tikai BMW markas auto, jo tēva izvēle pērkot auto bija tikai un vienīgi bmw. Vizinos apkārt ar 320 dīzeli, sudraba krāsā, drīz būs jau gads kā esam kopā. Prieks būt šajā klubā.

Edgars O.

Mani sauc Edgars, 27 gadi, esmu no Alūksnes. Tēva pēdās ejot, mašīnu uzbūve ir sirdslieta un iet no rokas. Pie sava BMW nonācu tikai nesen. Pirms tam esmu izmēģinājis visus citus modeļus, bet iegūstot savā īpašumā numura zīmi ZM, mašīnu vajadzēja pielāgot tai. ZM- zaķu magnēts, tādu identitāti ieguva šis numurs. Un nu tāds ir mans BMW. Ķeras ne tikai zaķi!😄 Prieks ienākt Bumerstyle ģimenē.

Rihards Š.

Mani sauc Rihards, man ir 22 gadi, esmu no Daugavpils, bet nu jau 2 gadu pa Rīgu ņemos, mācos un strādāju par ugunsdzēsēju. Vienmēr biju kaifojis par Bavārietēm, bet pirms tam bija Honda Prelude un Audi a8, bet nu ar a8 nejutos atbilstošu saviem gadiem, tagad braucu ar e46 99’gada, kupeja, 2.8 motors. Gribēju arī sev “projektu” lai celtu to augšā, tagad nu pa drusciņ ņemos un sāku savest mašīnu kārtībā. Guldīšu sirdi un dvēseli 🙂👍🏻 Tāda viņa bija kad iegādājos, un tagad ir tāda. P.S viņa bija visa ar kaut ko mistisku aplieta, un vispār bija kā no rukšu kūts izvilkta. Ļoti priecājos pievienoties Bumerstyle Latvija.

Krists L.

Sveiki visiem. Mani sauc Krists un esmu normāls puika no Liepājas, kam ir mīlestība pret BMW. Priecājos būt šajā klubā. Pasākumos iepazīsiet, tapēc tagad īsi un lakoniski.

Sandis K.

Mani sauc Sandis un man ir 23 gadi.Esmu no Bauskas, bet dzīvoju Rīgā jau 7 gadus. Vienmēr biju vēlējies e46, bet kad ieguvu a/m tiesības nezinu kapēc nopirku Hyundai caupe 2003g 2.0 bendzīns. Nobraucu ar Hyundai 1 gadu un sapratu ka nē tomēr man vaig e46, pārdevu to sapuvušo kupeju un nopirku Bmw e46 330d sedans 2002 g facelift plus vēl uzčipoju 💪 Tad arī sapratu, jā Bmw ir tieši tas ko man vajadzēja, braucu jau 2 gadus ar e46 un esmu ļoti apmierināts ar šo mašīnu un domāju ka braukšu vēl ļoti daudzus gadus ar šo e46 🤗 Esmu tikai un vienīgi par Bmw! 💪 Vienmēr esmu gribējis pieteikties Bmw klubam un beidzot ir pienākusi tā diena kad es piesakos. 👏 Novēlu Bumerstyle klubam visu to labāko un pats esmu gatavs pievienoties šim klubam un atbalstīt šo forši biedrību 🤗

Aivis S.

Mani sauc Aivis, esmu no Cēsīm. Ar Bmw pārvietojos 3 gadus. Tiklīdz iekāpu Bmw tā sapratu, ka citu auto nevēlos. Ikdienas auto e46 318d 2003.g. touring. Otrs auto e36 328 orgināls no rūpnīcas. Prieks, ka esmu pievienots grupai, beidzot  Latvijā ir kāds sakarīgs Bmw autoklubs. Tiksimies meetingos.

Artūrs Z.

Mani sauc Artūrs un esmu no Bauskas, man ir 25gadi. Dotajā brīdī strādāju par tālbraucēju. Esmu precējies un ir meitiņa, kura ari aug par BMW fanu, jo nevienā citā mašīnā viņa tik labi neguļ. Par BMW - mans Bemberits dzimis 1996gada. Tikai nezinu kur Vacija vai Kaļiņingradā. No rūpnīcas tas nācis ar 2.8 single vanos motoru un manuālo kārbu. Kuzavs e38. Paris mēnešus atpakal tika nomainīts motors jo iepriekšējais savu dzīvi beidza, bet mājās mani tapat nogādāja. Prieks būt šī kluba biedram, jo šis klubs atšķiras ar savu redzējumu par BMW automašīnu ekspluatāciju

Artis Ģ.

Sveiki, mani sauc Artis. Esmu no Liepājas. Par un ap mašīnām ņemos jau no bērna kājas. Tādu modeli kā e34 izzinu gandrīz līdz pēdējai šeibai. Man ir 18 gadi, mācos un strādāju par mehāniķi, ir bijuši 4 BMW un citas firmas auto nemaz nevēlos pirkt. Bumerstyle Latvija ir foršākais klubs, kurā tiekas visi BMW.

Edgars K.

Esmu 24 gadus jauns puisis. Dzīvoju Cēsīs. No sākuma īsti nebiju BMW fans, bet kad sāku šo auto iepazīt, sapratu, ka gribu tieši BMW. Man ir BMW E46 318d universālis. Patīk izbraukt visskautkur kad ir brīvs laiks. Esmu atraktīvs un patīk visa veida pasākumi. Šis autoklubs atšķiras no citiem ar savu nopietnību un labiem mērķiem. Novēlu lielu lielu izaugsmi. 

Emīls O.

Mani sauc Emīls un esu no Cēsu puses. Braukāju ar BMW E46 2.0 comman rail. BMW ir mana dzive jau pāris gadus. Iepriekš braucu BMW E39 2.5 dizeli, nākamais plānā ir arī BMW E46, bet universals. Esmu ļoti draudzīgs un vienmēr priecīgs iepazīt jaunus cilvēkus un kuri vel mīl BMW. Par BMW -  FL 2004 gada ar 150 hz tikko nomainīju jaunu recaro ādas salonu. Priecājos, ka atradu šādu autoklubu Bumerstyle Latvija, jo LV eksistē daudzi, bet ar vienādu tematiku, jūsējais uzreiz iepatikās. Būs prieks tikties meetaa.   

Gunta H.

Mani sauc Gunta. Nāku no Aizputes puses, bet pēdējos gadus dzīvoju Ventspilī. Pateicoties tam, ka nāku no laukiem , esmu dabas bērns, patīk brīvo laiku pavadīt laukā, neesmu klubu fane. Nodarbojos ar vieglatlētiku un darbojos zemessardzē. Esmu braukusi ar vairākām mašīnām, bet tieši ar bmw mani iepazīstināja draugs. Un nu jau pāris gadus esmu bmw fane. Bmw e46, sedans, 2002. gada beigas - līdz šim nav pievīlis un lielas problēmas nav bijušas, apskati izgāja pa nullēm.  Forši, ka ir šāds autoklubs Bumerstyle Latvija, kurš liek par nedaudz vairāk rūpēties par savu auto, jo nevar jau atpalikt no saviem bmw brāļiem 😉😀 

Viktors K.

Sveiki. Mani sauc Viktors. Esmu vēl jauns. Nu jau praktiski 21 gadu vecs. Strādāju un brīvajā laikā skrūvēju Bembuku. Esmu jautrs, interesants, saprotošs un cenšos būt izpalīdzīgs . Par savu BMW. Īpašumā ir nu jau 4. mēnešus. 1993.gada ar 1.8i dzinēju. Kad nopirku par smieklu naudu jau bija taisnā izplūde (nujau gaidu Remus bunduli galā ), un sporta amīši ar diemžēl metinātu diferenciāli. Protams BMW skatu no sākuma bojāja rūsa un no e34 fleksēts priekšējais buferis un diezgan spilgti zaļi metāla diski. Mašīnai tika salabota bez maz vai visa ritošā - plaukti barabāni, bukses, atsaites, gumijas, viss tika mainīts un atbrīvojos no rūsas, jo man nepatīk jaunas detaļas uz nesapkoptām daļām. Iegādājos citus diskus, sāku pucēt salonu. Tā saucamie lauki bija daudz, kuri vēl līdz šim laikam nav visi novērsti. Mašīnu taisu priekš sevis, bet nu jau sācis patik arī apkārtējiem. Plānu daudz. bet noslēpums pašlaik. Priecājos ka esmu šajā BMW klubā, kur var uzzināt daudz jaunumus un biedru statusam ir liela nozīme.   

Raimonds P.

Raimonds no Liepājas. BMW E46 1999g 2.0 Šogad plānojas bembiju nedaudz sēdināt un iegādāties jaunus, skaistus diskus. E46 nesanāca samontēt, tagad braucu ar e39 touring 2.5 benzīns automāts.

Kristaps O.

Mani sauc Kristaps, un esmu šī autokluba viens no uzticīgajiem biedriem. Man pieder BMW 523i ar M52TUB25 dzinēju. Uz jauno sezonu tiks uzlikti jauni M pakas bamperi, tiks veikti virsbūves uzlabojumi: pulēšana un pārkrāsošana. Ļoti kopju savu uzticamo BMW. 
0
Copyright © 2018 Biedrība "Bumerstyle Latvija" Reģ. Nr.: 40008259301. All rights reserved. [email protected]

 .