Biedrības "Bumerstyle Latvija" oficiālie Biedri

Silvestrs K.

Ar BMW braucu jau ļoti ilgi!
Ir vairāki BMW ar ko pārvietojos un varu pateikt tikai pašu labāko protams daudziem ir arī slikta pieredze bet ja kopj un pieskata tad visam jābūt bumbas 🙂
Pats ikdiena skrūveju mašīnas un tml….

Raivis M.

Sveiki, nesen kļuvu par bwm īpašnieku un nenožēloju savu izvēli! Bmw 525, 2006, melns, čipots! Bija neliels crash, tagad lenām meģinu salabot visu! Esmu santehniķis ar stāžu, 34 gadi dzivoju Vangažos.

Kristaps Z.

Esmu 26 gadus jauns, dzīvoju Saldū, ikdienā strādāju, braukājos ar CE kategoriju pa Baltijas valstīm.
Manā īpašumā jau 2us gadus ir 2007.gada e61 ar 2.5d dvēselīti. Pēc vizuālā skata tāds interesants un uzkrītoš auto, tādu kādu meklēju, jo visi standartā vienādās krāsās.

Dzintars J.

Mani sauc Dzintars esmu 38gadus vecs. Esmu no Salacgrīvas, bet dzīvoju Rīgā. Es strādāju 2darbos. Man ir 3 meitas. Braucu ar BMW e46 jau 6gadu. Mašīna man ir ļoti uzticīga un nekad nav pievīlusi. Tapēc es viņu uzpasēju. Mana ģimene vel ir nācis klāti e87 kas piedes sievai.

Diāna L.

Mans vārds ir Diāna, jautrā čiepa kas dzīvo nelielā pilsētā ar nosaukumu Cēsis, sākumā kautrīga un klusa, vēlāk runātīga, draudzīga, braucu ar E60 (530i) jau gadu!

Sandis M.

Sandis, 27 gadi.
Esmu komunikabls, ar labu humora izjūtu apveltīts puisis no Limbažiem. Bet pagājušajā mēnesī pārvācos uz Jēkabpili, bet drīzumā pārvākšos uz Jelgavu 😄
Mākslinieciska dvēsele - zīmēju mašīnas.

Patīk ātrums, samest slīpi kā jau īstam bembistam.
Braukāju ar?? Esmu garastāvokļa cilvēks, tāpēc braucu ar - vai nu savu BMW E90 - tumši zils, 2.0D, automāts. Vai nu topošās sievas BMW E46 - sudraba, 3.0D, manuālu.

.

Artis V.

Naku no Tukuma esmu komunikabls cilvēks. Braucu ar E87 kuram ir 1.8 dīzeļa dvēsele.

Jānis C.

Mani sauc Jānis. Man ir 42 gadi. Ar BMW esmu draugos jau no senās bērnības, bet tas ir cits stāsts. Ir bijušas arī citu marku mašīnas. Esmu apstājies tieši pie BMW un tuvākajā laikā pret neko citu nevēlos mainīt, ja nu pret citu un svaigāku Bembi!

Gundars E.

Ar BMW markas auto esmu jau no maniem mašīnu pirmssākumiem, starpā bijušas arī daudz dažādas citas markas, bet sirds vienmēr atvelk atpakaļ pie BMW, citi nespēj sniegt to braukšanas un skrūvēšanas baudu, nu jau 3 gadus esmu uzticīgs savam e39 taču pagājušajā gadā uz pirmo adventi uzdāvināju sev arī projekta e21 pie kura cerams tuvākajā laikā izdosies pieķerties un cerams jau līdz rudenim dabūt oficiāli izbraucamu ielās.

Ilmārs F.

Esmu jaunas čalis, kuram patīk fiziskas aktivitātes un iesaistīties pavisam jaunās lietās.
Pašam ir e39 unītis, braukaju ar viņu 3mēnešus.

Oskars Ž.

Sveiki! Esmu Oskars. Man ir 20 gadi, no Siguldas. Esmu kā jau parasts džeks kam patīk automašīnas, bet protams dodu priekšroku BMW zīmolam, ne tādēļ ka tur aizmugurējā piedziņa un biežie kā pārgalvīgie jaunieši vēlās paālēties pa ceļiem, bet gan dēļ izskata, protams patīk arī drifts ja tas notiek organizēti un trasē. Tātad nesen nopirkts 5serija e39 3.0l dīzelis, automāts, unversālis. Tad nu tā sāku intresēties vairāk par BMW jauniešu gados un var teikt motivācija arī bija nolikt tiesības dēļ bmw automašīnas. diemžēl pirmo auto nenopirku tieši bmw bet nu jau otrā automašīna man ir BMW zīmola. Interesējos par tehniskajām lietām, vairāk vēlos pats sākt piestrādāt pie mašīnas tehniskām daļām (remontēšanas) nu un laiks bija pievienoties BMW Latvijas biedrības pūlciņā. Tālākie mērķi pievienojoties biedrībā ir, attīstīt draugu loku, braukt uz meetupiem, kā ari vairāk saprast tehniski pa BMW kautko vairāk.  Tas pa lielam viss tiekoties protams uzināsiet par mani vairāk. Uz tikšanos.

Viktorija Š.

Mani sauc Viktorija . Nāku no Lielvārdes , bet no 2016 gada dzīvoju Aizkraukle . Ar mašīnām interesējos kopš bērnības , it īpaši par BMW . Klubam sekoju no 16 gadu vecuma apmēram . Strādāju Rīgā , bet pa brīvdienām skruveju pati mašīnas . Patīk atšķirties , tāpēc braukāju ar kompaktiņu . Pa lielam neinteresē cilvēku viedoklis par manu mašīnu . Riktīgi dievinu e36 , e46 , e90 . Es ļoti draudzīga , izpalīdzīga . Patīk iepazīt jaunus cilvēkus , patīk braukāt .

Viktorija F.

Sveiki visiem, mani sauc Viktorija. Jau no bērnības esmu interesējusies par mašīnām , tētim braucu līdz ar smago mašīnu reisos, jo likās ļoti interesanti, jau bērnībā mīļakais auto modelītis bija E65, taču izaugot vairāk tiecos uz 3 sēriju, šobrīd ir E92 un E36, viens ikdienas auto, otrs projektam. Pati cenšos arī tehniski uzlabot E36, daudz jāmācas, bet ja interese ir, tikai jādara. Prieks pievienoties klubam.

Roze P.

Mani sauc Roze, man pieder 34. bembis, mācos par automehāniķi, skrūvēju mašīnas, dejoju, patīk fotogrāfēt mašīnas un pašai fotogrāfēties .

Kristers B.

Sveiki. Mani sauc Kristers. Esmu 23gadus jauns jaunietis (pec 3dienam jau 24) no Vidzemes. Par BMW īpašnieku kļuvu nesen (2020gada aprīļa) un viss ap un par BMW man ir galigi jauns notikums. Par savu BMW 335 e90 varu teikt tikai to labāko. Un jā man nav pretenziju pret Audi jo pašam arī viens i. 😀

Kārlis Z.

Sveiki,esmu no Valmieras, braucu ar 7 sērijas BMW, ļoti patik šī mašīna. Vēlos iegūt jaunus domu biedrus.

Iveta A.

Mani sauc Iveta un mani ļoti aizrauj auto, it īpaši BMW. Pati vēl mācos skolā. Vislielākais sapnis bija tik pie sava bmw un šeit nu tas ir! Mašīna ļoti aizrauj un esmu pati ieinteresēta to sakopt ne tikai dizainā, bet arī mehāniski. Labprāt iepazītos ar jauniem cilvēkiem un aprunātos par daudzām raksturīgajām problēmām. Protams arī pavadīt forši laiku ar citiem bembistiem!!

Gints P.

Čau, čau visiem ! Mani sauc Gints, 20 gadi un esmu no Siguldas. Studēju Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Aizraujos ar auto un visu, kas saistīts ap to. Nekad nedomāju, ka pirkšu Bmw markas auto, bet šis jau ir otrais ,un īsti par kaut ko citu vairs nedomāju 😁

Braucu ar E90 320i, motoram bēdīga slava, es zinu, bet šis patrāpijies ļoti labā stāvoklī un kopts laicīgi. Mašīnai plāni lieli, gan vizuāli, gan nedaudz tehniski.

Edgars L.

Sveiki! Mani sauc Edgars, 20 gadus vecs un dzīvoju Rīgā. Neesmu baigi atverts jauniem cilvēkiem, bet patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Runājot par BMW, jau no pašas bērnības simpaticē BMW. Bērnībā no sākuma mans sapnis bija e39 M5, tad ieraudzīju e60 un iemīlējos. Bet izaugot, sapratu, ka 2020. gadā no tiem modeļiem nav viegli atrast kaut ko sakoptu un labu, tāpēc jūlijā nopirku sev BMW 320d xdrive 2010.gada un neesmu vīlies savā izvēlē. Neskatoties uz to, ka esmu baigi kautrīgs, esmu priecīgs pievienoties BMW mīlētāju bariņam)

Dāvis K.

Mani sauc Dāvis esmu no Madonas, visu bērnību esmu pavadijis pa šo pusi un vēl aizprojām te dzīvoju. Strādāju lauksaimniecībā un daru visus lauku darbus. Ikdienā braukāju ar e46 318d 2003 gada. Mans pirmais BMW un pirmā mašina ko iegādājos. Un brīvajā laikā ap viņu nemos un uzpucēju.

Dace T.

Čau! Mani sauc Dace un esmu no Rīgas, pašlaik studēju arhitektūru un fanoju par mašīnām, protams, BMW :D Man patīk produktīvi un jautri pavadīt laiku aktīvās kompānijās, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus! Pati tagad braukājos ar F30, taču gribētos savā īpašumā iegūt vēl kaut cik sakarīgu E36. Neesmu tā pati zinošākā mašīnu tehniskajā pusē, tapēc ļoti priecājos pievienoties klubam :)

Ivo B.

Čau, mani sauc Ivo. Esmu daudzu un dažādu motorizētu braucamo entuzijasts. Tā ir veiksmīgi sanācis, ka esmu arī kļuvis par BMW e46 coupe īpašnieku. Ar mašīnu ir jābrauc un to jābauda, pagaidām arī to daru.

Elvijs B.

Sveiki, esmu Elvijs, 26 gadus vecs, patīk viss aktīvais un jautrais. Braucu ar bmw e38, iepriekš bija divi e36. Interesē pa lielam tikai BMW mašīnas, ir daži izņēmumi 😁

Anna S.

Sveiki. Esmu fotogrāfe, kura dievina BMW. Priecājos pievienoties klubam.

Krista J.

Čau! Mani sauc Krista. Nāku no Latgales. Tāpat kā par savu dzimteni, arī BMW fans esmu uzticīga. Kā saka "Sirdij nepavēlēsi!" Pie savas mazulites, drīzāk LIL JAY tiku pirms 2 gadiem. Varu jums apgalvot - Vizualizācijai ir spēks! - Es esmu dzīvs piemērs tam!

Arnis M.

Sveiki visiem! Mani sauc Arnis, esmu divu BMW īpašnieks - E39 525i un E90... No pašas bērnības ir paticis viena auto marka un tas ir BMW veljoprojām nekas nav mainījies. Vēlos iegūt jaunus doma biedrus un kā arī būt Bumerstyle Latvija kluba sastāvā.🤘

Gints Z.

Sveiciens visiem BMW entuziastiem. Mani sauc Gints. Esmu priecīgs pievienoties kluba biedriem. Mīlestība pret BMW manī ir veidojusies jau kopš bērnības, kad 90to gadu beigās pirmo reizi iesēdos tēva BMW e30. Pats nāku no Latgales, bet tā nu sanācis, ka šobrīd dzīvoju un strādāju Norvēģijā. Darbs mans cieši saistīts ar automašīnām, un praktiski nav tādas markas auto, ar kuru man nav sanācis izbraukt kaut reizi, taču neviena cita marka, man nesagādā tādas emocijas, kādas sniedz BMW..tāpēc dziļi sirdī nevaru nepiekrist teicienam, kad pasaulē ir divu veidu mašīnas: “BMW un veļas mašīnas!” Šobrīd pats ikdienā braucu ar BMW 530D, kuzavā F10, taču manā īpašumā ir bijuši arī e36, e39, e60, e83 un nu arī e53 (ir šobrīd). Domāju, ka vienmēr palikšu uzticīgs šai markai un tāpēc esmu priecīgs pievienoties Bumerstyle un būt maza daļiņa no lielās BMW fanu ģimenes, kam šis auto nav vienkāršs pārvietošanās līdzeklis, bet tā ir daļa no sevis.

Andris R.

Mani sauc Andris no Rīgas, bet pašlaik dzīvoju UK. Priecājos pievienoties šim klubam. Bijuši BMW e61, nesen atkal nopirku e46 330ci. 👌🏻Patīk viss kas saistīts ar BMW 😍 Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem BMW!!! 🤘🏻

Emīls B.

Mani sauc Emīls. Esmu 25 gadus jauns e46 īpašnieks. Brīvo laiku pavadu garažā kopa ar BMW!

Toms R.

Sveiki. Mani sauc Toms, esmu 25 gadus vecs. Ikdienā pārvietojos ar uzticamo E39 2.5d, šis ir mans trešais piektās sērijas BMW.

Edijs un Edgars D.

Mūs sauc Edijs un Edgars un esam no Neretas .Patik braukt ar visadiem auto, bet tiesi tuvu sirdi ir BMW. Ka teikt BMW silda sirdi un dveseli. Bet sapnis ir tikai BMW.
Pats braucu ar e39 M57D30 142kW. black sapphire metalic. Loti priecajos pievienoties sim klubam un uzzinat viskautko jaunu🤗
Sākuma pirma masina bija passat b3. tad pectam pargaju uz mercedes benz w124 2.5d. kadu laicinju pabraucu un saparatu,ka nee. nav prieks manis.
Tad nopirku e34 2.5tds un vienkarsi iepatikas BMW. un lidz sim laikam tikai un vienigi ir BMW. uz doto bridi viss apmierina. ta nu izdomajam ar brali kopa, ka mums bus BMW. tatad pavisam kopa mums ir 8bmw automasinas 2vi e34, tris e46.e39,e87,e38.
bet ikdiena braucam ar e39, e46 cd, e87. diezgan daudz parzinam no bmw automasinam. un velme ir iegut vel vairak zinasanas par BMW. Esam loti priecigi pievienoties jusu BMW klubinam🤗

Klāvs Z.

Mani sauc Klāvs. Esmu no Ventspils, bet gandrīz jau gadu dzīvoju Rīgā.  Braukāju ar BMW E39 manuāli ar M52B25. Gribētu iegādāties otro mašīnu trasei un izpriecām, bet to ar laiku. Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem bmw.

Kārlis B.

Mani sauc Kārlis, emu no Mazsalacas. 12 gadus atpakaļ man bija BMW e30 un BMW e34, bet pēc tam izmēģināju citu marku automašīnas (audi, VW, SAAB, Hyundai). Tomēr maijā atkal iegādājos BMW, šoreiz X5. Prieks pievienoties klubiņam!

Daniels S.

Mani sauc Daniels. Esmu 18 gadus vecs jaunietis, dzīvoju Neretā. Kā pirmā mašīnu iegādājos Bmw e46 3.0d facelift universāli. Braukāju ikdienā uz skolu un brauc nevainojami.

Elvijs R.

Mani sauc Elvijs un man ir superīga sieva un divas skaistas meitas - dvīnītes. Braucu ar BMW jo man ļoti patīk dizains un komforts. Un mans E39 ir pietiekami liels lai tajā ieietu viss nepieciešamais ģimenes aprīkojums izbraucieniem, tai skaitā pat dvīņu rati. Viennozīmīgi ietilpīgs un foršs auto. Ir otrs BMW E36 izklaides auto uz slēgtiem laukumiem.

Elvis P.

Sveiki tauta☝. Mani sauc Elvis, Rīgas puika. Ka jau visiem, man arī ir BMW e90, pieticīgs auto, m+p jauktenis :) Pa lielam es te ierados, lai atrisinātu problēmas ar ko saskaras mans auto, bet tagad jau man ir citas vēlmes, jo uzzinot ar katru dienu ko vairāk, par to ko šeit jūs darāt, jo vairāk pašam gribas palīdzēt, jo man vienmēr ir piesaistījušas labo darbu organizācijas un plus ja vēl te ir BMW biedrība, tad aiziet, es tā palieku, jo pa lielam šaubos ka tuvākajos 10-20 gadiem mainīšu mašīnas zīmolu, varbūt modeli, bet ne zīmolu... tākā saturās, es pavelkos uz visādām trakam lietām, galvenais piedāvājumi, laiks un vieta. Cerams ka Tu šo visu izlasīji un cerams uz drīzu tikšanos, reālajā dzīvē.

Gatis F.

Mani sauc Gatis, balītēs esmu jautrs, bet uz ceļa gana nopietns, lai neapdraudētu citus ceļu satiksmes dalībniekus. Par to, ka mans sapņu auto kļūs BMW sapratu, kad iegādājos savu pirmo BMW e39 3.0D, bet tagad pārvietojos ar e39 2.5i.

Nauris K.

Nauris Kalniņš, klientu apkalpošanas speciālists.  27 gadi. Auto :BMW 525i sedans manuālis, e34 1988, ar M50b25, balts. Pamaniju jūsu klubu Facebook un biju dzirdējis labas atsauksmes no citiem BMW vadītājiem.

Aldis Š.

Mani sauc Aldis.Braukāju E39 BMW.Patīk viss kas saistīts ar BMW. Jaunu draugu nekad nevar būt par daudz. Prieks pievienoties šajā klubā. 

Edijs S.

Sveiki.....esmu Edijs no Jēkabpils, esmu 20 gadus vecs un braucu ar savu mīlulīti BMW E46. Kopš iesēdos BMW markas automašīnā sapratu, ka tas ir tas, ko es gribu un nevēlos mainīt mašīnas marku. Esmu sen vēlējies kļūt par biedru, bet līdz šim biju tikai ilggadējs sekotājos jo mācijos vēl😊 !

Rihards Š.

Mani sauc Rihards, man ir 22 gadi, esmu no Daugavpils, bet nu jau 2 gadu pa Rīgu ņemos, mācos un strādāju par ugunsdzēsēju. Vienmēr biju kaifojis par Bavārietēm, bet pirms tam bija Honda Prelude un Audi a8, bet nu ar a8 nejutos atbilstošu saviem gadiem, tagad braucu ar e46 99’gada, kupeja, 2.8 motors. Gribēju arī sev “projektu” lai celtu to augšā, tagad nu pa drusciņ ņemos un sāku savest mašīnu kārtībā. Guldīšu sirdi un dvēseli 🙂👍🏻 Tāda viņa bija kad iegādājos, un tagad ir tāda. P.S viņa bija visa ar kaut ko mistisku aplieta, un vispār bija kā no rukšu kūts izvilkta. Ļoti priecājos pievienoties Bumerstyle Latvija.

Sandis K.

Mani sauc Sandis un man ir 23 gadi.Esmu no Bauskas, bet dzīvoju Rīgā jau 7 gadus. Vienmēr biju vēlējies e46, bet kad ieguvu a/m tiesības nezinu kapēc nopirku Hyundai caupe 2003g 2.0 bendzīns. Nobraucu ar Hyundai 1 gadu un sapratu ka nē tomēr man vaig e46, pārdevu to sapuvušo kupeju un nopirku Bmw e46 330d sedans 2002 g facelift plus vēl uzčipoju 💪 Tad arī sapratu, jā Bmw ir tieši tas ko man vajadzēja, braucu jau 2 gadus ar e46 un esmu ļoti apmierināts ar šo mašīnu un domāju ka braukšu vēl ļoti daudzus gadus ar šo e46 🤗 Esmu tikai un vienīgi par Bmw! 💪 Vienmēr esmu gribējis pieteikties Bmw klubam un beidzot ir pienākusi tā diena kad es piesakos. 👏 Novēlu Bumerstyle klubam visu to labāko un pats esmu gatavs pievienoties šim klubam un atbalstīt šo forši biedrību 🤗

Viktors K.

Sveiki. Mani sauc Viktors. Esmu vēl jauns. Nu jau praktiski 21 gadu vecs. Strādāju un brīvajā laikā skrūvēju Bembuku. Esmu jautrs, interesants, saprotošs un cenšos būt izpalīdzīgs . Par savu BMW. Īpašumā ir nu jau 4. mēnešus. 1993.gada ar 1.8i dzinēju. Kad nopirku par smieklu naudu jau bija taisnā izplūde (nujau gaidu Remus bunduli galā ), un sporta amīši ar diemžēl metinātu diferenciāli. Protams BMW skatu no sākuma bojāja rūsa un no e34 fleksēts priekšējais buferis un diezgan spilgti zaļi metāla diski. Mašīnai tika salabota bez maz vai visa ritošā - plaukti barabāni, bukses, atsaites, gumijas, viss tika mainīts un atbrīvojos no rūsas, jo man nepatīk jaunas detaļas uz nesapkoptām daļām. Iegādājos citus diskus, sāku pucēt salonu. Tā saucamie lauki bija daudz, kuri vēl līdz šim laikam nav visi novērsti. Mašīnu taisu priekš sevis, bet nu jau sācis patik arī apkārtējiem. Plānu daudz. bet noslēpums pašlaik. Priecājos ka esmu šajā BMW klubā, kur var uzzināt daudz jaunumus un biedru statusam ir liela nozīme.   

Raimonds P.

Raimonds no Liepājas. BMW E46 1999g 2.0 Šogad plānojas bembiju nedaudz sēdināt un iegādāties jaunus, skaistus diskus. E46 nesanāca samontēt, tagad braucu ar e39 touring 2.5 benzīns automāts.