Biedrības "Bumerstyle Latvija" oficiālie Biedri

Ziedonis A.

Tātad īsumā par sevi. Mani sauc Ziedonis Andrejevs braucu ar E46 M52B25 pelēku kupeju. Prieks pievienoties šim klubam.

Sanita R.

Heyaā  visiem maniem biedriem būmeristiem ,kā arī visiem BMW sekotājiem ,un to automašīnu lietotājiem . Esmu priekš biedriem Odziņa, pārējiem Sanita.  Kā bija kā nebija ,mana vājība BMW. (Kaut līzingā bet lai ir BMW) (: Pašlaik esmu īpašniece ,savam pievilcīgās krāsas 525 -BMW modelim ! Teikšu godīgi šī man ir tikai 6 automašīna ar ko es dzīvē pārvietojos. Nu jau otro reizi manā ģimenē ir BMW. Jautājums vai apmierināta ar šādu izvēli ? Jā -Ļoti.  Jo noteikti nākamās markas automašīna man un maniem dēliem būs BMW.  Tik kompakti ,tik klusi ,stabili -liela izvēle,ne tik krāsā bet arī automašīnu modeļos. :) Pirms šī skaistā pelēcīša arī bija pelēcītis X5. 
Teikšu godīgi ,vairāk priekš lielākām ģimenēm ,mums uz trijiem pilnībā mūsu tagadējais mazulītis 525 tieši laikā.  Jūtos apmierināta ar šo izvēli ,kā arī pievienoties kā BMW pie Būmeristiem Biedrībā.  Vai vēlies ne tikai pazīmēties ar jaudu ,un jaunākajiem auto modeļiem ,bet vēlies būt draugs ar bmw īpašniekiem tad pievienojies mūsu BMW biedrības ģimenītei. Mums nav svarīgi ar kādu BMW tu ikdienā brauc - mums ir svarīgi lai tieši Tu izzinātu ko BMW vispār nozīmē ikdienā un kā ar to apieties (: Jo piemēram manā ģimenē nav auto ar ko pazīmēties, bet auto, ar ko es varu ikdienā pārvietoties ,un rezultātā iepazinu lieliskus foršus cilvēkus. •Spēks ir arī ievērot CSN •Arī vadot BMW automašīnu. 🙃🙃🙃

Valters Š.

He hey ✌. 
Mani sauc Valters, esmu 24 gadus vecs. 
Jautrs un pozitīvs cilveks, kurš mīl humoru🤓. 
Ikdienā pārvietojos ar E70. 
Zem pārsega slēpjas 355zs, v8 dzinējs.
Jau no 18gadu vecuma pārvietojos tikai un vienīgi ar BMW automašīnām(protams ir bijusi atsevišķi gadījumi), bet tā ir visādi modeļi bijuši (divas žurkas 320i, trīs E60 3.0D, divi E65 viens no viņiem 3.0D un 4.4 bendzinieks, tad BMW X5 E53 3.0D un tagadējais E70 4.8i). 
Prieks pievienoties Bumerstyle Latvija klubā.

Kristaps Š.

Sveiki, mani sauc Kristaps. Man 29gadi. Īsumā sakot es laikam būšu tas cilveks par kuriem saka “BMWešņiks”  lidz kapa malai. Stāsts aizsākās tālajos laikos,atceros kā šodienu, man bija 13gadi kad aci pret aci satikos ar E30 328i. Tā bija mašīna ar kuru mācijos braukt. Tas bija tas mirklis, kad mans DNK transformējas, sirds sāka sisties taktī ar cilindriem. Kad paaugos iegādājos savu primo E30 316i neaizmirstamas sajūtas. Tā nu gadi ripo, bet mana izvēle paliek nemainīga. Arī savu dzīvi esmu sasaistījis tieši ar šo auto zimolu. Darbs BMW. Brīvais laiks BMW. Ir bijuši dažādi Bmw E30,E36,E53,E65,E46,E39. Dotajā brīdī īpašumā ir 2 eksemplāri - E39 525d uz čipa (mans lolojums) un E46 320i coupe. Dotajā brīdī parvietojos ar coupe jo lolojums ārstējas pēc smagas sadursmes ar briedi. Vienozīmīgi zinu vienu, laiks iekš Bmw paliks! Vel jau plānu un projektu galvā daudz. Laiks ies un visu būs iespēja ieraudzīt.......

Ernests R.

Sveiki. Esmu jauns tēvs ar ģimeni. Mums ar Sievu šis ir 2 BMW. Sākumā bija 528 i un tagad ir 530 D  Pirmo mašīnu mums servisā uzvārija, un viss beidzās bēdīgi. Pats strādāju transporta firmā. Šo BMW nopirkam  pirms 6 mēnešiem, pirms tam bija ar Volvo, bet sapratām, ka BMW ir tuvāks sirdij.

Edgars L.

Mani sauc Edgars. Braucu ar BMW e46 Touring 3.0d. BMW markas automašīnas ir sirdslieta no bērnības, īpaši e46. Interesē viss, kas saistīts ar auto un to uzbūvi. Mans hobijs ir auto remonts. 
Liels prieks pievienoties biedru klubam!

Gints Z.

Sveiciens visiem BMW entuziastiem. Mani sauc Gints. Esmu priecīgs pievienoties kluba biedriem. Mīlestība pret BMW manī ir veidojusies jau kopš bērnības, kad 90to gadu beigās pirmo reizi iesēdos tēva BMW e30. Pats nāku no Latgales, bet tā nu sanācis, ka šobrīd dzīvoju un strādāju Norvēģijā. Darbs mans cieši saistīts ar automašīnām, un praktiski nav tādas markas auto, ar kuru man nav sanācis izbraukt kaut reizi, taču neviena cita marka, man nesagādā tādas emocijas, kādas sniedz BMW..tāpēc dziļi sirdī nevaru nepiekrist teicienam, kad pasaulē ir divu veidu mašīnas: “BMW un veļas mašīnas!” Šobrīd pats ikdienā braucu ar BMW 530D, kuzavā F10, taču manā īpašumā ir bijuši arī e36, e39, e60, e83 un nu arī e53 (ir šobrīd). Domāju, ka vienmēr palikšu uzticīgs šai markai un tāpēc esmu priecīgs pievienoties Bumerstyle un būt maza daļiņa no lielās BMW fanu ģimenes, kam šis auto nav vienkāršs pārvietošanās līdzeklis, bet tā ir daļa no sevis.

Dāvis P.

Nu ko tur lai stāsta.. Ar BMW jau braucu ilgi, kopā laikam 7 bijuši, bet uzticīgs esmu tieši 5 sērijai, liels, ērts, ietilpīgs un labi kalpo kā ģimenes auto.

Andris R.

Mani sauc Andris no Rīgas, bet pašlaik dzīvoju UK. Priecājos pievienoties šim klubam. Bijuši BMW e61, nesen atkal nopirku e46 330ci. 👌🏻Patīk viss kas saistīts ar BMW 😍 Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem BMW!!! 🤘🏻

Beatrise B.J.

Hei, te Beča! Esmu 18 gadus jauna studente un burvīga e39 (3.0d, automāts) īpašniece 😍 kaut gan ikdienā sanāk pārvietoties arī ar x5, tie arī man dikti iet pie sirds. Kopā ar BMW esmu jau kopš bērnības, tāpēc kā savu pirmo auto izvēlējos 5ās sērijas bmw un esmu apmierināta ar to, pat ļoti, jo kas gan var pārspēt un būt labāks par BMW? 
Esmu uz TU ar BMW cienītājiem, bet vispār arī ar citiem esmu diezgan draudzīga, ja viss notiek kā man patīk. Dažkārt mēdzu iesaistīties arī kādos remonta darbos, ja man tas ir pa spēkam, vispār, esmu diezgan tehniska meitene, ja tā var teikt 💁🏼‍♀ Brīvajā laikā braucu, spēlēju volejbolu un dejoju tautiskās dejas 😁 Varu piebilst arī to, ka esmu viena no tiem, kam visu patīk iemūžināt un kaut kur "iepostot" 📸 manuprāt, tas arī viss. 
Cienīsim viens otru un savus auto 😉
Prieks pievienoties un uz izdevušos sadarbību! 😏

Juris B.

Čau, esmu Jurčiks. Man ir 19 gadi, kopš bērnības sapņoju par savu pirmo auto e46 330d full m-pack, un redz ka sapņi piepildās, neatdzīstu nevienu citu ielas auto kā BMW. Hobijs ir sports kur tik paskriet, un mans spridzeklīts ko pilnveidot. Patīk visu laiku uzzināt ko jaunu ap auto. Un vienmēr laiks tiks izbrīvēts meetup!

Kristīne Tīna G.

Stāsts par mani- hmm, esmu cīnītājs, kurš dara un sasniedz savus mērķus, kaut gan latiņa nosprausta ļoti augstu. Viens no tiem mērķiem, bija auto, tagad ir.:)  
Par auto- uhh, varētu pilnu lapu pierakstīt, bet tāpat visu nevarētu izstāstīt..:) Sīki- BMW X3, 2005 gada, 170kw, 214zirgi, labs motors M54, 3.0 benzīns.
Kapēc vēlos pievienoties, tie kuri mani pazīst, zin, ka mans auto ir mana svētnīca un tiem kas apgalvo, ka meitenes neprot vadīt auto, uztur auto nekārtīgu vai neko nesaprot, varu pateikt tik tā, Kļūdaties, ir kas saprot, bet Jūs negribat to pieņemt. 
Biedrība- man šķiet ir vieta, kurā visi BMW īpašnieki ir ar vienu domu, bmw ir labs auto, kurš kalpo labi savam īpašniekam, bet par to ir jārūpējas gandrīz tikpat cik rūpējies par sevi.:)

Klinta F.

Nu ko gan varētu pastāstīt.. Pirmā mašīna, 330d..
par nevienu citu marku pat neiedomājos, - tikai BMW. Priecājos būt biedrs šajā foršajā klubā.

Vitālijs R.

Esmu jau daudzus gadus iecienījis BMW markas auto un esmu braucis nedaudz autosportā ar BMW markas auto.
Vēlos pievienoties klubā,jo BMW ir daļas manas dzīves un ļoti atbalstu pasākumus, kas saistās ar BMW. Paldies ka ir šāds klubs.

Klāvs Z.

Mani sauc Klāvs. Esmu no Ventspils, bet gandrīz jau gadu dzīvoju Rīgā.  Braukāju ar BMW E39 manuāli ar M52B25. Gribētu iegādāties otro mašīnu trasei un izpriecām, bet to ar laiku. Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem bmw.

Diāna E.

Esmu ļoti jautra, komunikabla un mīlu gudrus cilvēkus. Citi saka, ka ar mani ir grūti draudzēties, jo saku visu acīs, bet labāk būt atklātam nevis liekuļot. Tas nu būtu īsumā par mani. Par manu BMW, pie šīs markas, ar vīru atgriezāmies, jo no visām, kas bija tieši šī marka dzīvē ir pievīlusi viss mazāk. Tad nu iegādājāmies 3.0D 2007.gada 530. Noder kā glauns ģimenes auto, gan daudz ir palīdzējis pārvedāt augus, mēbeles un daudz ko citu, jo ir ļoti plašs. Tad nu uz tikšanos kādos pasākumos, lai varam labāk iepazīties.

Irēna K.

Mani sauc Irēna un priecājos pievienoties šim klubam. Atceros sevi kopš seniem laikiem kā šīs markas entuziastu, neviena cita marka nekad nav uzrunājusi vairāk kā šī. Kadreiz sev nosolijos ka pirmā mašīna man jau nu noteikti būs BMW un tā arī notika.  
Esmu nu jau ceturtā BMW īpašniece, uz doto brīdi braucu ar e39. 
Patīk drifts un tuvāko divu vai trīs gadu laikā ir plānots iegādāt vēl vienu BMW ekstrēmākai braukšanai un attīstīt savas prasmes. 

Ērika M.

Mani sauc Ērika. Esmu māmiņa 6 gadus vecai meitiņai. Strādāju "Top" veikalā par pārdevēju-kasieri. Dzīvoju Ilūkstes novadā,Ilūkstē. Vēlos pievienoties Biedrībā "Bumerstyle Latvija",jo man ļoti patīk BMW markas mašīnas. Pašai ir BMW 3 sērijas 320d 2000 gada touring auto. Vēlos turēties kopā ar faniem un uzzināt vairāk informācijas par BMW.

Daniels S.

Mani sauc Daniels. Esmu 18 gadus vecs jaunietis, dzīvoju Neretā. Kā pirmā mašīnu iegādājos Bmw e46 3.0d facelift universāli. Braukāju ikdienā uz skolu un brauc nevainojami.

Laura U.

Mani sauc Laura un man ir 20 gadi. Esmu jautra, atraktīva un komunikabla. Kopš noliku tiesības domāju, ka mans pirmais auto būs BMW. Tā nu šī gada jūlijā kļuvu par 2 BMW īpašnieci. E39 un E34. Prieks pievienoties komandā.

Elvijs R.

Mani sauc Elvijs un man ir superīga sieva un divas skaistas meitas - dvīnītes. Braucu ar BMW jo man ļoti patīk dizains un komforts. Un mans E39 ir pietiekami liels lai tajā ieietu viss nepieciešamais ģimenes aprīkojums izbraucieniem, tai skaitā pat dvīņu rati. Viennozīmīgi ietilpīgs un foršs auto. Ir otrs BMW E36 izklaides auto uz slēgtiem laukumiem.

Elvis P.

Sveiki tauta☝. Mani sauc Elvis, Rīgas puika. Ka jau visiem, man arī ir BMW e90, pieticīgs auto, m+p jauktenis :) Pa lielam es te ierados, lai atrisinātu problēmas ar ko saskaras mans auto, bet tagad jau man ir citas vēlmes, jo uzzinot ar katru dienu ko vairāk, par to ko šeit jūs darāt, jo vairāk pašam gribas palīdzēt, jo man vienmēr ir piesaistījušas labo darbu organizācijas un plus ja vēl te ir BMW biedrība, tad aiziet, es tā palieku, jo pa lielam šaubos ka tuvākajos 10-20 gadiem mainīšu mašīnas zīmolu, varbūt modeli, bet ne zīmolu... tākā saturās, es pavelkos uz visādām trakam lietām, galvenais piedāvājumi, laiks un vieta. Cerams ka Tu šo visu izlasīji un cerams uz drīzu tikšanos, reālajā dzīvē.

Roberts M.

Mani sauc Roberts, esmu BMW mīlošs jaunietis no Rīgas. BMW patīk un interesē jau no bērnības, iestājos šajā biedrībā, jo uzrunāja mājaslapa, biedrības paveiktie darbi. Prieks būt ar jums.

Gatis F.

Mani sauc Gatis, balītēs esmu jautrs, bet uz ceļa gana nopietns, lai neapdraudētu citus ceļu satiksmes dalībniekus. Par to, ka mans sapņu auto kļūs BMW sapratu, kad iegādājos savu pirmo BMW e39 3.0D, bet tagad pārvietojos ar e39 2.5i.

Elvis B.

Mani sauc Elvis un man ir 24g. Esmu jautrs, atbildigs, saprotošs braucējs. Ar BMW sāku braukt pirmo reizi 15 gadu vecumā (vecāki mācija) no tas diens sapratu, BMW būs mans auto. Tāpēc pēc tiesibu iegūšanas iegādājos sev skaistu BMW E46 2.0 100Kw sedanu. Prieks pievienoties.

Nauris K.

Nauris Kalniņš, klientu apkalpošanas speciālists.  27 gadi. Auto :BMW 525i sedans manuālis, e34 1988, ar M50b25, balts. Pamaniju jūsu klubu Facebook un biju dzirdējis labas atsauksmes no citiem BMW vadītājiem.

Aldis Š.

Mani sauc Aldis.Braukāju E39 BMW.Patīk viss kas saistīts ar BMW. Jaunu draugu nekad nevar būt par daudz. Prieks pievienoties šajā klubā. 

Mareks C.

Mani sauc Mareks. Braucu ar BMW 5seriju E34. Klubā pieteicos jo interesē padomi, ieteikumi kad ir kāda problēma!
Šo klubu jau pamaniju sen un beidzot pieteicos. Interesē jūsu pasākumi kurus organizējat. Izlasiju tos mājaslapā, ļoti patika. Uz tikšanos pasākumos!

Mārtiņš M.

Esmu atraktīvs jaunietis kas brauc ar automašīnu BMW e46 universāli. Vēlos pievienoties “Bumerstyle Latvija”, jo tas būtu supērīgs veids, kā iepazīties arī ar citiem BMW entuziastiem. Esmu par šo klubu dzirdējis tikai labas atsauksmes. Prieks atrasties šajā klubā.

Katrīna B.

Sveiki, esmu Katrīna no Ventspils. Biedrībā iestājos balstoties uz sabiedrisko darbu, ko tā veic, tādējādi iestājoties par drošu atrašanos uz ceļa. Lai gan pati esmu iepriekš radījusi sliktu iespaidu gan par autovadītājiem, gan jauniešu kompetenci saistībā ar satiksmes noteikumiem, savu pieredzi vēlos izmantot turpmāku pārkāpumu novēršanai sabiedrībā. Organizācijas mērķi - mainit stereotipus un iestāties par drošību uz ceļa ir arī mani mērķi, tādēļ esmu pagodināta būt daļa no šī mērķa īstenošanas iesaistoties biedrībā gan administratīvi, gan aktīvā un sociālā darbā. Kāpēc BMW? Jo patīk 🙂 Vīram ir Saab, taču sev lūkoju BMW un ņemot vērā, gan sev veltītos, gan BMW vadītājiem piešķirtos stereotipus vēl, jo vairāk vēlos pierādīt, ka beha var būt fantastisks auto, arī ja nelido 😉

Edijs S.

Sveiki.....esmu Edijs no Jēkabpils, esmu 20 gadus vecs un braucu ar savu mīlulīti BMW E46. Kopš iesēdos BMW markas automašīnā sapratu, ka tas ir tas, ko es gribu un nevēlos mainīt mašīnas marku. Esmu sen vēlējies kļūt par biedru, bet līdz šim biju tikai ilggadējs sekotājos jo mācijos vēl😊 !

Sandis R.

Sveiki...esmu Sandis no Alūksnes, taču apstākļu pēc pašlaik dzīvoju UK, pilsētā Haverfordwest. Pārvietojos ar BMW e60. Priecājos iestāties šajā nopietnā BMW Biedrībā.

Andris Č.

Sveiki mans vārds ir Andris un dzīvoju Saldū.Strādāju par auto mehāniķi. Mans bmw E46 330. Sen jau gribēju iestāties šajā BMW klubā, kurš ir pret agresīviem BMW braucējiem.

Valters V.

Mani sauc Valters man ir 18. Bmw sākumā bija kā normāls studenta sapnis vēlāk viss mainijās un tiku darbā un nesen parādijās iespēja iegūt savā īpašuma bmw e46 2.0cd kupeju tik diemžēl ne tajā labākajā stāvoklī bet kā teikt ja rokas aug no pareizās vietas tad viss ir paceļams.

Roberts T.

Mani sauc Roberts  un esmu no Raganas . Aizraušanās ar BMW sākās ļoti sen atpkaļ, kad pirmo BMW dabūju no tēva - BMW e28, tad laikam ejot noliku tiesibas un sāku ar īstu studentu BMW e36 320i . Lidz šodienai ir izmēģināti visādi BMW modeļi, bet tomēr priekšroku dodu e39 kūtiņai 😁🍾 Ar prieku pievienojos Bumerstyle 🤚

Māris I.

Mani sauc Māris man ir 28 gadi.Esmu laimīgi precējies un audzinu divus dēlus kuriem arī patik BMW. Dzīvoju Valmierā. Nolēmām ka ģimenes auto būs BMW 525  2.5dizels automats  2005g. BMW iegādājāmies pavisam nesen.

Kristiāns G.

Esmu 20 gadus vecs, dzimis Līvānos, studēju Rīgā, ikdienā laiku pavadu spēlējot basketbolu. Jau no mazām dienām sapratu, ka man interesē tikai BMW markas auto, jo tēva izvēle pērkot auto bija tikai un vienīgi bmw. Vizinos apkārt ar 320 dīzeli, sudraba krāsā, drīz būs jau gads kā esam kopā. Prieks būt šajā klubā.

Edgars O.

Mani sauc Edgars, 27 gadi, esmu no Alūksnes. Tēva pēdās ejot, mašīnu uzbūve ir sirdslieta un iet no rokas. Pie sava BMW nonācu tikai nesen. Pirms tam esmu izmēģinājis visus citus modeļus, bet iegūstot savā īpašumā numura zīmi ZM, mašīnu vajadzēja pielāgot tai. ZM- zaķu magnēts, tādu identitāti ieguva šis numurs. Un nu tāds ir mans BMW. Ķeras ne tikai zaķi!😄 Prieks ienākt Bumerstyle ģimenē.

Rihards Š.

Mani sauc Rihards, man ir 22 gadi, esmu no Daugavpils, bet nu jau 2 gadu pa Rīgu ņemos, mācos un strādāju par ugunsdzēsēju. Vienmēr biju kaifojis par Bavārietēm, bet pirms tam bija Honda Prelude un Audi a8, bet nu ar a8 nejutos atbilstošu saviem gadiem, tagad braucu ar e46 99’gada, kupeja, 2.8 motors. Gribēju arī sev “projektu” lai celtu to augšā, tagad nu pa drusciņ ņemos un sāku savest mašīnu kārtībā. Guldīšu sirdi un dvēseli 🙂👍🏻 Tāda viņa bija kad iegādājos, un tagad ir tāda. P.S viņa bija visa ar kaut ko mistisku aplieta, un vispār bija kā no rukšu kūts izvilkta. Ļoti priecājos pievienoties Bumerstyle Latvija.

Krists L.

Sveiki visiem. Mani sauc Krists un esmu normāls puika no Liepājas, kam ir mīlestība pret BMW. Priecājos būt šajā klubā. Pasākumos iepazīsiet, tapēc tagad īsi un lakoniski.

Sandis K.

Mani sauc Sandis un man ir 23 gadi.Esmu no Bauskas, bet dzīvoju Rīgā jau 7 gadus. Vienmēr biju vēlējies e46, bet kad ieguvu a/m tiesības nezinu kapēc nopirku Hyundai caupe 2003g 2.0 bendzīns. Nobraucu ar Hyundai 1 gadu un sapratu ka nē tomēr man vaig e46, pārdevu to sapuvušo kupeju un nopirku Bmw e46 330d sedans 2002 g facelift plus vēl uzčipoju 💪 Tad arī sapratu, jā Bmw ir tieši tas ko man vajadzēja, braucu jau 2 gadus ar e46 un esmu ļoti apmierināts ar šo mašīnu un domāju ka braukšu vēl ļoti daudzus gadus ar šo e46 🤗 Esmu tikai un vienīgi par Bmw! 💪 Vienmēr esmu gribējis pieteikties Bmw klubam un beidzot ir pienākusi tā diena kad es piesakos. 👏 Novēlu Bumerstyle klubam visu to labāko un pats esmu gatavs pievienoties šim klubam un atbalstīt šo forši biedrību 🤗

Aivis S.

Mani sauc Aivis, esmu no Cēsīm. Ar Bmw pārvietojos 3 gadus. Tiklīdz iekāpu Bmw tā sapratu, ka citu auto nevēlos. Ikdienas auto e46 318d 2003.g. touring. Otrs auto e36 328 orgināls no rūpnīcas. Prieks, ka esmu pievienots grupai, beidzot  Latvijā ir kāds sakarīgs Bmw autoklubs. Tiksimies meetingos.

Artūrs Z.

Mani sauc Artūrs un esmu no Bauskas, man ir 25gadi. Dotajā brīdī strādāju par tālbraucēju. Esmu precējies un ir meitiņa, kura ari aug par BMW fanu, jo nevienā citā mašīnā viņa tik labi neguļ. Par BMW - mans Bemberits dzimis 1996gada. Tikai nezinu kur Vacija vai Kaļiņingradā. No rūpnīcas tas nācis ar 2.8 single vanos motoru un manuālo kārbu. Kuzavs e38. Paris mēnešus atpakal tika nomainīts motors jo iepriekšējais savu dzīvi beidza, bet mājās mani tapat nogādāja. Prieks būt šī kluba biedram, jo šis klubs atšķiras ar savu redzējumu par BMW automašīnu ekspluatāciju

Artis Ģ.

Sveiki, mani sauc Artis. Esmu no Liepājas. Par un ap mašīnām ņemos jau no bērna kājas. Tādu modeli kā e34 izzinu gandrīz līdz pēdējai šeibai. Man ir 18 gadi, mācos un strādāju par mehāniķi, ir bijuši 4 BMW un citas firmas auto nemaz nevēlos pirkt. Bumerstyle Latvija ir foršākais klubs, kurā tiekas visi BMW.

Edgars K.

Esmu 24 gadus jauns puisis. Dzīvoju Cēsīs. No sākuma īsti nebiju BMW fans, bet kad sāku šo auto iepazīt, sapratu, ka gribu tieši BMW. Man ir BMW E46 318d universālis. Patīk izbraukt visskautkur kad ir brīvs laiks. Esmu atraktīvs un patīk visa veida pasākumi. Šis autoklubs atšķiras no citiem ar savu nopietnību un labiem mērķiem. Novēlu lielu lielu izaugsmi. 

Emīls O.

Mani sauc Emīls un esu no Cēsu puses. Braukāju ar BMW E46 2.0 comman rail. BMW ir mana dzive jau pāris gadus. Iepriekš braucu BMW E39 2.5 dizeli, nākamais plānā ir arī BMW E46, bet universals. Esmu ļoti draudzīgs un vienmēr priecīgs iepazīt jaunus cilvēkus un kuri vel mīl BMW. Par BMW -  FL 2004 gada ar 150 hz tikko nomainīju jaunu recaro ādas salonu. Priecājos, ka atradu šādu autoklubu Bumerstyle Latvija, jo LV eksistē daudzi, bet ar vienādu tematiku, jūsējais uzreiz iepatikās. Būs prieks tikties meetaa.   

Gunta H.

Mani sauc Gunta. Nāku no Aizputes puses, bet pēdējos gadus dzīvoju Ventspilī. Pateicoties tam, ka nāku no laukiem , esmu dabas bērns, patīk brīvo laiku pavadīt laukā, neesmu klubu fane. Nodarbojos ar vieglatlētiku un darbojos zemessardzē. Esmu braukusi ar vairākām mašīnām, bet tieši ar bmw mani iepazīstināja draugs. Un nu jau pāris gadus esmu bmw fane. Bmw e46, sedans, 2002. gada beigas - līdz šim nav pievīlis un lielas problēmas nav bijušas, apskati izgāja pa nullēm.  Forši, ka ir šāds autoklubs Bumerstyle Latvija, kurš liek par nedaudz vairāk rūpēties par savu auto, jo nevar jau atpalikt no saviem bmw brāļiem 😉😀 

Viktors K.

Sveiki. Mani sauc Viktors. Esmu vēl jauns. Nu jau praktiski 21 gadu vecs. Strādāju un brīvajā laikā skrūvēju Bembuku. Esmu jautrs, interesants, saprotošs un cenšos būt izpalīdzīgs . Par savu BMW. Īpašumā ir nu jau 4. mēnešus. 1993.gada ar 1.8i dzinēju. Kad nopirku par smieklu naudu jau bija taisnā izplūde (nujau gaidu Remus bunduli galā ), un sporta amīši ar diemžēl metinātu diferenciāli. Protams BMW skatu no sākuma bojāja rūsa un no e34 fleksēts priekšējais buferis un diezgan spilgti zaļi metāla diski. Mašīnai tika salabota bez maz vai visa ritošā - plaukti barabāni, bukses, atsaites, gumijas, viss tika mainīts un atbrīvojos no rūsas, jo man nepatīk jaunas detaļas uz nesapkoptām daļām. Iegādājos citus diskus, sāku pucēt salonu. Tā saucamie lauki bija daudz, kuri vēl līdz šim laikam nav visi novērsti. Mašīnu taisu priekš sevis, bet nu jau sācis patik arī apkārtējiem. Plānu daudz. bet noslēpums pašlaik. Priecājos ka esmu šajā BMW klubā, kur var uzzināt daudz jaunumus un biedru statusam ir liela nozīme.   

Raimonds P.

Raimonds no Liepājas. BMW E46 1999g 2.0 Šogad plānojas bembiju nedaudz sēdināt un iegādāties jaunus, skaistus diskus. E46 nesanāca samontēt, tagad braucu ar e39 touring 2.5 benzīns automāts.

Kristaps O.

Mani sauc Kristaps, un esmu šī autokluba viens no uzticīgajiem biedriem. Man pieder BMW 523i ar M52TUB25 dzinēju. Uz jauno sezonu tiks uzlikti jauni M pakas bamperi, tiks veikti virsbūves uzlabojumi: pulēšana un pārkrāsošana. Ļoti kopju savu uzticamo BMW. 
0
Copyright © 2019 Biedrība "Bumerstyle Latvija" Reģ. Nr.: 40008259301. All rights reserved. [email protected]

 .