Biedrības "Bumerstyle Latvija" oficiālie Biedri

Viktorija Š.

Mani sauc Viktorija . Nāku no Lielvārdes , bet no 2016 gada dzīvoju Aizkraukle . Ar mašīnām interesējos kopš bērnības , it īpaši par BMW . Klubam sekoju no 16 gadu vecuma apmēram . Strādāju Rīgā , bet pa brīvdienām skruveju pati mašīnas . Patīk atšķirties , tāpēc braukāju ar kompaktiņu . Pa lielam neinteresē cilvēku viedoklis par manu mašīnu . Riktīgi dievinu e36 , e46 , e90 . Es ļoti draudzīga , izpalīdzīga . Patīk iepazīt jaunus cilvēkus , patīk braukāt .

Viktorija F.

Sveiki visiem, mani sauc Viktorija. Jau no bērnības esmu interesējusies par mašīnām , tētim braucu līdz ar smago mašīnu reisos, jo likās ļoti interesanti, jau bērnībā mīļakais auto modelītis bija E65, taču izaugot vairāk tiecos uz 3 sēriju, šobrīd ir E92 un E36, viens ikdienas auto, otrs projektam. Pati cenšos arī tehniski uzlabot E36, daudz jāmācas, bet ja interese ir, tikai jādara. Prieks pievienoties klubam.

Roze P.

Mani sauc Roze, man pieder 34. bembis, mācos par automehāniķi, skrūvēju mašīnas, dejoju, patīk fotogrāfēt mašīnas un pašai fotogrāfēties .

Kristers B.

Sveiki. Mani sauc Kristers. Esmu 23gadus jauns jaunietis (pec 3dienam jau 24) no Vidzemes. Par BMW īpašnieku kļuvu nesen (2020gada aprīļa) un viss ap un par BMW man ir galigi jauns notikums. Par savu BMW 335 e90 varu teikt tikai to labāko. Un jā man nav pretenziju pret Audi jo pašam arī viens i. 😀

Kārlis Z.

Sveiki,esmu no Valmieras, braucu ar 7 sērijas BMW, ļoti patik šī mašīna. Vēlos iegūt jaunus domu biedrus.

Iveta A.

Mani sauc Iveta un mani ļoti aizrauj auto, it īpaši BMW. Pati vēl mācos skolā. Vislielākais sapnis bija tik pie sava bmw un šeit nu tas ir! Mašīna ļoti aizrauj un esmu pati ieinteresēta to sakopt ne tikai dizainā, bet arī mehāniski. Labprāt iepazītos ar jauniem cilvēkiem un aprunātos par daudzām raksturīgajām problēmām. Protams arī pavadīt forši laiku ar citiem bembistiem!!

Gints P.

Čau, čau visiem ! Mani sauc Gints, 20 gadi un esmu no Siguldas. Studēju Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Aizraujos ar auto un visu, kas saistīts ap to. Nekad nedomāju, ka pirkšu Bmw markas auto, bet šis jau ir otrais ,un īsti par kaut ko citu vairs nedomāju 😁

Braucu ar E90 320i, motoram bēdīga slava, es zinu, bet šis patrāpijies ļoti labā stāvoklī un kopts laicīgi. Mašīnai plāni lieli, gan vizuāli, gan nedaudz tehniski.

Edgars L.

Sveiki! Mani sauc Edgars, 20 gadus vecs un dzīvoju Rīgā. Neesmu baigi atverts jauniem cilvēkiem, bet patīk iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Runājot par BMW, jau no pašas bērnības simpaticē BMW. Bērnībā no sākuma mans sapnis bija e39 M5, tad ieraudzīju e60 un iemīlējos. Bet izaugot, sapratu, ka 2020. gadā no tiem modeļiem nav viegli atrast kaut ko sakoptu un labu, tāpēc jūlijā nopirku sev BMW 320d xdrive 2010.gada un neesmu vīlies savā izvēlē. Neskatoties uz to, ka esmu baigi kautrīgs, esmu priecīgs pievienoties BMW mīlētāju bariņam)

Dāvis K.

Mani sauc Dāvis esmu no Madonas, visu bērnību esmu pavadijis pa šo pusi un vēl aizprojām te dzīvoju. Strādāju lauksaimniecībā un daru visus lauku darbus. Ikdienā braukāju ar e46 318d 2003 gada. Mans pirmais BMW un pirmā mašina ko iegādājos. Un brīvajā laikā ap viņu nemos un uzpucēju.

Dace T.

Čau! Mani sauc Dace un esmu no Rīgas, pašlaik studēju arhitektūru un fanoju par mašīnām, protams, BMW :D Man patīk produktīvi un jautri pavadīt laiku aktīvās kompānijās, kā arī iepazīt jaunus cilvēkus! Pati tagad braukājos ar F30, taču gribētos savā īpašumā iegūt vēl kaut cik sakarīgu E36. Neesmu tā pati zinošākā mašīnu tehniskajā pusē, tapēc ļoti priecājos pievienoties klubam :)

Artūrs R.

Sveiki! Mani sauc Artūrs esmu no Siguldas! Manā īpašumā šis jau ir otrais BMW un priekšroku dodu e39! Pirmais bija sedans bet tagad tourings!

Ivo B.

Čau, mani sauc Ivo. Esmu daudzu un dažādu motorizētu braucamo entuzijasts. Tā ir veiksmīgi sanācis, ka esmu arī kļuvis par BMW e46 coupe īpašnieku. Ar mašīnu ir jābrauc un to jābauda, pagaidām arī to daru.

Jānis Z.

Mani sauc Jānis. Es esmu no Limbažu puses, bet pēdēja laikā strādāju un dzivoju Rigā. Esmu kautrīgs, bet tomer patik iepazit jaunus cilvekus un uzināt kautko jaunu. Es saku ar BMW e34 patika, tad pargaju uz e38 biju sajusma un tagad e66 un baudu braukšanu!!! 

Elvijs B.

Sveiki, esmu Elvijs, 26 gadus vecs, patīk viss aktīvais un jautrais. Braucu ar bmw e38, iepriekš bija divi e36. Interesē pa lielam tikai BMW mašīnas, ir daži izņēmumi 😁

Anna S.

Sveiki. Esmu fotogrāfe, kura dievina BMW. Priecājos pievienoties klubam.

Krista J.

Čau! Mani sauc Krista. Nāku no Latgales. Tāpat kā par savu dzimteni, arī BMW fans esmu uzticīga. Kā saka "Sirdij nepavēlēsi!" Pie savas mazulites, drīzāk LIL JAY tiku pirms 2 gadiem. Varu jums apgalvot - Vizualizācijai ir spēks! - Es esmu dzīvs piemērs tam!

Arnis M.

Sveiki visiem! Mani sauc Arnis, esmu divu BMW īpašnieks - E39 525i un E90... No pašas bērnības ir paticis viena auto marka un tas ir BMW veljoprojām nekas nav mainījies. Vēlos iegūt jaunus doma biedrus un kā arī būt Bumerstyle Latvija kluba sastāvā.🤘

Gints Z.

Sveiciens visiem BMW entuziastiem. Mani sauc Gints. Esmu priecīgs pievienoties kluba biedriem. Mīlestība pret BMW manī ir veidojusies jau kopš bērnības, kad 90to gadu beigās pirmo reizi iesēdos tēva BMW e30. Pats nāku no Latgales, bet tā nu sanācis, ka šobrīd dzīvoju un strādāju Norvēģijā. Darbs mans cieši saistīts ar automašīnām, un praktiski nav tādas markas auto, ar kuru man nav sanācis izbraukt kaut reizi, taču neviena cita marka, man nesagādā tādas emocijas, kādas sniedz BMW..tāpēc dziļi sirdī nevaru nepiekrist teicienam, kad pasaulē ir divu veidu mašīnas: “BMW un veļas mašīnas!” Šobrīd pats ikdienā braucu ar BMW 530D, kuzavā F10, taču manā īpašumā ir bijuši arī e36, e39, e60, e83 un nu arī e53 (ir šobrīd). Domāju, ka vienmēr palikšu uzticīgs šai markai un tāpēc esmu priecīgs pievienoties Bumerstyle un būt maza daļiņa no lielās BMW fanu ģimenes, kam šis auto nav vienkāršs pārvietošanās līdzeklis, bet tā ir daļa no sevis.

Andris R.

Mani sauc Andris no Rīgas, bet pašlaik dzīvoju UK. Priecājos pievienoties šim klubam. Bijuši BMW e61, nesen atkal nopirku e46 330ci. 👌🏻Patīk viss kas saistīts ar BMW 😍 Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem BMW!!! 🤘🏻

Emīls B.

Mani sauc Emīls. Esmu 25 gadus jauns e46 īpašnieks. Brīvo laiku pavadu garažā kopa ar BMW!

Salvis H.

Mani sauc Salvis Heiselis, ikdienā riņķoju pa Latviju ar kokvedeju un čakarēju tā jau izčakaretos ceļus😀 brivdienās ripinos ar x5 3.0 D bobiku, mašīna manā īpašumā ir apmēram gadu. Ir bijuši gan Volvo, Audi utt. bet tā BMW ērtība tomēr liek atgriezties.🤘

Toms R.

Sveiki. Mani sauc Toms, esmu 25 gadus vecs. Ikdienā pārvietojos ar uzticamo E39 2.5d, šis ir mans trešais piektās sērijas BMW.

Edijs un Edgars D.

Mūs sauc Edijs un Edgars un esam no Neretas .Patik braukt ar visadiem auto, bet tiesi tuvu sirdi ir BMW. Ka teikt BMW silda sirdi un dveseli. Bet sapnis ir tikai BMW.
Pats braucu ar e39 M57D30 142kW. black sapphire metalic. Loti priecajos pievienoties sim klubam un uzzinat viskautko jaunu🤗
Sākuma pirma masina bija passat b3. tad pectam pargaju uz mercedes benz w124 2.5d. kadu laicinju pabraucu un saparatu,ka nee. nav prieks manis.
Tad nopirku e34 2.5tds un vienkarsi iepatikas BMW. un lidz sim laikam tikai un vienigi ir BMW. uz doto bridi viss apmierina. ta nu izdomajam ar brali kopa, ka mums bus BMW. tatad pavisam kopa mums ir 8bmw automasinas 2vi e34, tris e46.e39,e87,e38.
bet ikdiena braucam ar e39, e46 cd, e87. diezgan daudz parzinam no bmw automasinam. un velme ir iegut vel vairak zinasanas par BMW. Esam loti priecigi pievienoties jusu BMW klubinam🤗

Klāvs Z.

Mani sauc Klāvs. Esmu no Ventspils, bet gandrīz jau gadu dzīvoju Rīgā.  Braukāju ar BMW E39 manuāli ar M52B25. Gribētu iegādāties otro mašīnu trasei un izpriecām, bet to ar laiku. Vēlos uzzināt vairāk info par savu un citiem bmw.

Kārlis B.

Mani sauc Kārlis, emu no Mazsalacas. 12 gadus atpakaļ man bija BMW e30 un BMW e34, bet pēc tam izmēģināju citu marku automašīnas (audi, VW, SAAB, Hyundai). Tomēr maijā atkal iegādājos BMW, šoreiz X5. Prieks pievienoties klubiņam!

Irēna K.

Mani sauc Irēna un priecājos pievienoties šim klubam. Atceros sevi kopš seniem laikiem kā šīs markas entuziastu, neviena cita marka nekad nav uzrunājusi vairāk kā šī. Kadreiz sev nosolijos ka pirmā mašīna man jau nu noteikti būs BMW un tā arī notika.  
Esmu nu jau ceturtā BMW īpašniece, uz doto brīdi braucu ar e39. 
Patīk drifts un tuvāko divu vai trīs gadu laikā ir plānots iegādāt vēl vienu BMW ekstrēmākai braukšanai un attīstīt savas prasmes. 

Ērika M.

Mani sauc Ērika. Esmu māmiņa 6 gadus vecai meitiņai. Strādāju "Top" veikalā par pārdevēju-kasieri. Dzīvoju Ilūkstes novadā,Ilūkstē. Vēlos pievienoties Biedrībā "Bumerstyle Latvija",jo man ļoti patīk BMW markas mašīnas. Pašai ir BMW 3 sērijas 320d 2000 gada touring auto. Vēlos turēties kopā ar faniem un uzzināt vairāk informācijas par BMW.

Daniels S.

Mani sauc Daniels. Esmu 18 gadus vecs jaunietis, dzīvoju Neretā. Kā pirmā mašīnu iegādājos Bmw e46 3.0d facelift universāli. Braukāju ikdienā uz skolu un brauc nevainojami.

Laura U.

Mani sauc Laura un man ir 20 gadi. Esmu jautra, atraktīva un komunikabla. Kopš noliku tiesības domāju, ka mans pirmais auto būs BMW. Tā nu šī gada jūlijā kļuvu par 2 BMW īpašnieci. E39 un E34. Prieks pievienoties komandā.

Elvijs R.

Mani sauc Elvijs un man ir superīga sieva un divas skaistas meitas - dvīnītes. Braucu ar BMW jo man ļoti patīk dizains un komforts. Un mans E39 ir pietiekami liels lai tajā ieietu viss nepieciešamais ģimenes aprīkojums izbraucieniem, tai skaitā pat dvīņu rati. Viennozīmīgi ietilpīgs un foršs auto. Ir otrs BMW E36 izklaides auto uz slēgtiem laukumiem.

Elvis P.

Sveiki tauta☝. Mani sauc Elvis, Rīgas puika. Ka jau visiem, man arī ir BMW e90, pieticīgs auto, m+p jauktenis :) Pa lielam es te ierados, lai atrisinātu problēmas ar ko saskaras mans auto, bet tagad jau man ir citas vēlmes, jo uzzinot ar katru dienu ko vairāk, par to ko šeit jūs darāt, jo vairāk pašam gribas palīdzēt, jo man vienmēr ir piesaistījušas labo darbu organizācijas un plus ja vēl te ir BMW biedrība, tad aiziet, es tā palieku, jo pa lielam šaubos ka tuvākajos 10-20 gadiem mainīšu mašīnas zīmolu, varbūt modeli, bet ne zīmolu... tākā saturās, es pavelkos uz visādām trakam lietām, galvenais piedāvājumi, laiks un vieta. Cerams ka Tu šo visu izlasīji un cerams uz drīzu tikšanos, reālajā dzīvē.

Gatis F.

Mani sauc Gatis, balītēs esmu jautrs, bet uz ceļa gana nopietns, lai neapdraudētu citus ceļu satiksmes dalībniekus. Par to, ka mans sapņu auto kļūs BMW sapratu, kad iegādājos savu pirmo BMW e39 3.0D, bet tagad pārvietojos ar e39 2.5i.

Elvis B.

Mani sauc Elvis un man ir 24g. Esmu jautrs, atbildigs, saprotošs braucējs. Ar BMW sāku braukt pirmo reizi 15 gadu vecumā (vecāki mācija) no tas diens sapratu, BMW būs mans auto. Tāpēc pēc tiesibu iegūšanas iegādājos sev skaistu BMW E46 2.0 100Kw sedanu. Prieks pievienoties.

Nauris K.

Nauris Kalniņš, klientu apkalpošanas speciālists.  27 gadi. Auto :BMW 525i sedans manuālis, e34 1988, ar M50b25, balts. Pamaniju jūsu klubu Facebook un biju dzirdējis labas atsauksmes no citiem BMW vadītājiem.

Aldis Š.

Mani sauc Aldis.Braukāju E39 BMW.Patīk viss kas saistīts ar BMW. Jaunu draugu nekad nevar būt par daudz. Prieks pievienoties šajā klubā. 

Mareks C.

Mani sauc Mareks. Braucu ar BMW 5seriju E34. Klubā pieteicos jo interesē padomi, ieteikumi kad ir kāda problēma!
Šo klubu jau pamaniju sen un beidzot pieteicos. Interesē jūsu pasākumi kurus organizējat. Izlasiju tos mājaslapā, ļoti patika. Uz tikšanos pasākumos!

Mārtiņš M.

Esmu atraktīvs jaunietis kas brauc ar automašīnu BMW e46 universāli. Vēlos pievienoties “Bumerstyle Latvija”, jo tas būtu supērīgs veids, kā iepazīties arī ar citiem BMW entuziastiem. Esmu par šo klubu dzirdējis tikai labas atsauksmes. Prieks atrasties šajā klubā.

Edijs S.

Sveiki.....esmu Edijs no Jēkabpils, esmu 20 gadus vecs un braucu ar savu mīlulīti BMW E46. Kopš iesēdos BMW markas automašīnā sapratu, ka tas ir tas, ko es gribu un nevēlos mainīt mašīnas marku. Esmu sen vēlējies kļūt par biedru, bet līdz šim biju tikai ilggadējs sekotājos jo mācijos vēl😊 !

Sandis R.

Sveiki...esmu Sandis no Alūksnes, taču apstākļu pēc pašlaik dzīvoju UK, pilsētā Haverfordwest. Pārvietojos ar BMW e60. Priecājos iestāties šajā nopietnā BMW Biedrībā.

Valters V.

Mani sauc Valters man ir 18. Bmw sākumā bija kā normāls studenta sapnis vēlāk viss mainijās un tiku darbā un nesen parādijās iespēja iegūt savā īpašuma bmw e46 2.0cd kupeju tik diemžēl ne tajā labākajā stāvoklī bet kā teikt ja rokas aug no pareizās vietas tad viss ir paceļams.

Roberts T.

Mani sauc Roberts  un esmu no Raganas . Aizraušanās ar BMW sākās ļoti sen atpkaļ, kad pirmo BMW dabūju no tēva - BMW e28, tad laikam ejot noliku tiesibas un sāku ar īstu studentu BMW e36 320i . Lidz šodienai ir izmēģināti visādi BMW modeļi, bet tomēr priekšroku dodu e39 kūtiņai 😁🍾 Ar prieku pievienojos Bumerstyle 🤚

Māris I.

Mani sauc Māris man ir 28 gadi.Esmu laimīgi precējies un audzinu divus dēlus kuriem arī patik BMW. Dzīvoju Valmierā. Nolēmām ka ģimenes auto būs BMW 525  2.5dizels automats  2005g. BMW iegādājāmies pavisam nesen.

Kristiāns G.

Esmu 20 gadus vecs, dzimis Līvānos, studēju Rīgā, ikdienā laiku pavadu spēlējot basketbolu. Jau no mazām dienām sapratu, ka man interesē tikai BMW markas auto, jo tēva izvēle pērkot auto bija tikai un vienīgi bmw. Vizinos apkārt ar 320 dīzeli, sudraba krāsā, drīz būs jau gads kā esam kopā. Prieks būt šajā klubā.

Edgars O.

Mani sauc Edgars, 27 gadi, esmu no Alūksnes. Tēva pēdās ejot, mašīnu uzbūve ir sirdslieta un iet no rokas. Pie sava BMW nonācu tikai nesen. Pirms tam esmu izmēģinājis visus citus modeļus, bet iegūstot savā īpašumā numura zīmi ZM, mašīnu vajadzēja pielāgot tai. ZM- zaķu magnēts, tādu identitāti ieguva šis numurs. Un nu tāds ir mans BMW. Ķeras ne tikai zaķi!😄 Prieks ienākt Bumerstyle ģimenē.

Rihards Š.

Mani sauc Rihards, man ir 22 gadi, esmu no Daugavpils, bet nu jau 2 gadu pa Rīgu ņemos, mācos un strādāju par ugunsdzēsēju. Vienmēr biju kaifojis par Bavārietēm, bet pirms tam bija Honda Prelude un Audi a8, bet nu ar a8 nejutos atbilstošu saviem gadiem, tagad braucu ar e46 99’gada, kupeja, 2.8 motors. Gribēju arī sev “projektu” lai celtu to augšā, tagad nu pa drusciņ ņemos un sāku savest mašīnu kārtībā. Guldīšu sirdi un dvēseli 🙂👍🏻 Tāda viņa bija kad iegādājos, un tagad ir tāda. P.S viņa bija visa ar kaut ko mistisku aplieta, un vispār bija kā no rukšu kūts izvilkta. Ļoti priecājos pievienoties Bumerstyle Latvija.

Krists L.

Sveiki visiem. Mani sauc Krists un esmu normāls puika no Liepājas, kam ir mīlestība pret BMW. Priecājos būt šajā klubā. Pasākumos iepazīsiet, tapēc tagad īsi un lakoniski.

Sandis K.

Mani sauc Sandis un man ir 23 gadi.Esmu no Bauskas, bet dzīvoju Rīgā jau 7 gadus. Vienmēr biju vēlējies e46, bet kad ieguvu a/m tiesības nezinu kapēc nopirku Hyundai caupe 2003g 2.0 bendzīns. Nobraucu ar Hyundai 1 gadu un sapratu ka nē tomēr man vaig e46, pārdevu to sapuvušo kupeju un nopirku Bmw e46 330d sedans 2002 g facelift plus vēl uzčipoju 💪 Tad arī sapratu, jā Bmw ir tieši tas ko man vajadzēja, braucu jau 2 gadus ar e46 un esmu ļoti apmierināts ar šo mašīnu un domāju ka braukšu vēl ļoti daudzus gadus ar šo e46 🤗 Esmu tikai un vienīgi par Bmw! 💪 Vienmēr esmu gribējis pieteikties Bmw klubam un beidzot ir pienākusi tā diena kad es piesakos. 👏 Novēlu Bumerstyle klubam visu to labāko un pats esmu gatavs pievienoties šim klubam un atbalstīt šo forši biedrību 🤗

Aivis S.

Mani sauc Aivis, esmu no Cēsīm. Ar Bmw pārvietojos 3 gadus. Tiklīdz iekāpu Bmw tā sapratu, ka citu auto nevēlos. Ikdienas auto e46 318d 2003.g. touring. Otrs auto e36 328 orgināls no rūpnīcas. Prieks, ka esmu pievienots grupai, beidzot  Latvijā ir kāds sakarīgs Bmw autoklubs. Tiksimies meetingos.

Artūrs Z.

Mani sauc Artūrs un esmu no Bauskas, man ir 25gadi. Dotajā brīdī strādāju par tālbraucēju. Esmu precējies un ir meitiņa, kura ari aug par BMW fanu, jo nevienā citā mašīnā viņa tik labi neguļ. Par BMW - mans Bemberits dzimis 1996gada. Tikai nezinu kur Vacija vai Kaļiņingradā. No rūpnīcas tas nācis ar 2.8 single vanos motoru un manuālo kārbu. Kuzavs e38. Paris mēnešus atpakal tika nomainīts motors jo iepriekšējais savu dzīvi beidza, bet mājās mani tapat nogādāja. Prieks būt šī kluba biedram, jo šis klubs atšķiras ar savu redzējumu par BMW automašīnu ekspluatāciju

Artis Ģ.

Sveiki, mani sauc Artis. Esmu no Liepājas. Par un ap mašīnām ņemos jau no bērna kājas. Tādu modeli kā e34 izzinu gandrīz līdz pēdējai šeibai. Man ir 18 gadi, mācos un strādāju par mehāniķi, ir bijuši 4 BMW un citas firmas auto nemaz nevēlos pirkt. Bumerstyle Latvija ir foršākais klubs, kurā tiekas visi BMW.

Emīls O.

Mani sauc Emīls un esu no Cēsu puses. Braukāju ar BMW E46 2.0 comman rail. BMW ir mana dzive jau pāris gadus. Iepriekš braucu BMW E39 2.5 dizeli, nākamais plānā ir arī BMW E46, bet universals. Esmu ļoti draudzīgs un vienmēr priecīgs iepazīt jaunus cilvēkus un kuri vel mīl BMW. Par BMW -  FL 2004 gada ar 150 hz tikko nomainīju jaunu recaro ādas salonu. Priecājos, ka atradu šādu autoklubu Bumerstyle Latvija, jo LV eksistē daudzi, bet ar vienādu tematiku, jūsējais uzreiz iepatikās. Būs prieks tikties meetaa.   

Gunta H.

Mani sauc Gunta. Nāku no Aizputes puses, bet pēdējos gadus dzīvoju Ventspilī. Pateicoties tam, ka nāku no laukiem , esmu dabas bērns, patīk brīvo laiku pavadīt laukā, neesmu klubu fane. Nodarbojos ar vieglatlētiku un darbojos zemessardzē. Esmu braukusi ar vairākām mašīnām, bet tieši ar bmw mani iepazīstināja draugs. Un nu jau pāris gadus esmu bmw fane. Bmw e46, sedans, 2002. gada beigas - līdz šim nav pievīlis un lielas problēmas nav bijušas, apskati izgāja pa nullēm.  Forši, ka ir šāds autoklubs Bumerstyle Latvija, kurš liek par nedaudz vairāk rūpēties par savu auto, jo nevar jau atpalikt no saviem bmw brāļiem 😉😀 

Viktors K.

Sveiki. Mani sauc Viktors. Esmu vēl jauns. Nu jau praktiski 21 gadu vecs. Strādāju un brīvajā laikā skrūvēju Bembuku. Esmu jautrs, interesants, saprotošs un cenšos būt izpalīdzīgs . Par savu BMW. Īpašumā ir nu jau 4. mēnešus. 1993.gada ar 1.8i dzinēju. Kad nopirku par smieklu naudu jau bija taisnā izplūde (nujau gaidu Remus bunduli galā ), un sporta amīši ar diemžēl metinātu diferenciāli. Protams BMW skatu no sākuma bojāja rūsa un no e34 fleksēts priekšējais buferis un diezgan spilgti zaļi metāla diski. Mašīnai tika salabota bez maz vai visa ritošā - plaukti barabāni, bukses, atsaites, gumijas, viss tika mainīts un atbrīvojos no rūsas, jo man nepatīk jaunas detaļas uz nesapkoptām daļām. Iegādājos citus diskus, sāku pucēt salonu. Tā saucamie lauki bija daudz, kuri vēl līdz šim laikam nav visi novērsti. Mašīnu taisu priekš sevis, bet nu jau sācis patik arī apkārtējiem. Plānu daudz. bet noslēpums pašlaik. Priecājos ka esmu šajā BMW klubā, kur var uzzināt daudz jaunumus un biedru statusam ir liela nozīme.   

Raimonds P.

Raimonds no Liepājas. BMW E46 1999g 2.0 Šogad plānojas bembiju nedaudz sēdināt un iegādāties jaunus, skaistus diskus. E46 nesanāca samontēt, tagad braucu ar e39 touring 2.5 benzīns automāts.

Kristaps O.

Mani sauc Kristaps, un esmu šī autokluba viens no uzticīgajiem biedriem. Man pieder BMW 523i ar M52TUB25 dzinēju. Uz jauno sezonu tiks uzlikti jauni M pakas bamperi, tiks veikti virsbūves uzlabojumi: pulēšana un pārkrāsošana. Ļoti kopju savu uzticamo BMW. 
0
 .