| Mārtiņš 07.01 | Ēriks 21.01 | Anita M 24.01 | Mārtiņš A 05.02 | Raivis 06.03 |Raitis 25.03 | Ilze 30.03 |Raimonds - 29.04 | Kristīne 09.05 | 
| Jānis 17.05 | Agris 24.05 | Kristīne 26.05 | Gatis 22.07 | Kitija 25.07 | Gunta 28.08 | Anita 01.09 | Emīls 19.09 | Viktors 01.10 | Edgars 22.10 | Edgars K. 30.10 |
| Artis 02.11 |

Galerija - OFICIĀLIE Bumerstyle Latvija BIEDRI

Esmu 24 gadus jauns puisis. Dzīvoju Cēsīs. Jau kādu laiku dienēju profesionālajā dienestā Ādažu militārajā bāzē. Man ir BMW 318d universālis. Patīk izbraukt visskautkur kad ir brīvs laiks. Esmu atraktīvs un patīk visa veida pasākumi. Šis autoklubs atšķiras no citiem ar savu nopietnību un labiem mērķiem. Novēlu lielu lielu izaugsmi. 
Sveiki mani sauc Raitis un esmu no Cēsīm.
Pārvietojos ikdienā ar BMW e46 2.0d. Šis ir mans pirmais un mīļais BMW.
Esmu BMW cienītājs jau no bērnības. Atradu šo autoklubu internetā un nekavējoties pieteicos par biedru, jo šis klubs ir nopietns un labu mērķu vadīts.

Mani sauc Kitija un esmu no Jelgavas. Esmu īstena BMW auto cienītāja, kopīgā īpašumā pieder BMW E46 kuru uzskatu par ģimenes locekli, kas arī prasa rūpes par sevi. Bumerstyle Latvija mūs saveda kopā, un iesaku šo autoklubu visiem BMW cienītājiem.
Mani sauc Kristīne, esmu no Jelgavas, dzimusi rīdziniece...
Skaistulis E39 BMW ir mans jau kā pusgadu... esam ļoti sadraudzējušies, pat teiktu mūsu starpā mīt mīlestība, jo nav pievīlis mani.... un esmu ļoti apmierināta ar savu izvēli...
Priecājos būt Bumerstyle Latvija biedrs.

Mani sauc Emīls un esu no Cēsu puses. Braukāju ar BMW E46 2.0 comman rail. BMW ir mana dzive jau pāris gadus. Iepriekš braucu BMW E39 2.5 dizeli, nākamais plānā ir arī BMW E46, bet universals. Esmu ļoti draudzīgs un vienmēr priecīgs iepazīt jaunus cilvēkus un kuri vel mīl BMW. Par BMW -  FL 2004 gada ar 150 hz tikko nomainīju jaunu recaro ādas salonu. 
Priecājos, ka atradu šādu autoklubu Bumerstyle Latvija, jo LV eksistē daudzi, bet ar vienādu tematiku, jūsējais uzreiz iepatikās. Būs prieks tikties meetaa.
Mani sauc Gunta. Nāku no Aizputes puses, bet pēdējos gadus dzīvoju Ventspilī. Pateicoties tam, ka nāku no laukiem , esmu dabas bērns, patīk brīvo laiku pavadīt laukā, neesmu klubu fane. Nodarbojos ar vieglatlētiku un darbojos zemessardzē. Esmu braukusi ar vairākām mašīnām, bet tieši ar bmw mani iepazīstināja draugs. Un nu jau pāris gadus esmu bmw fane. Bmw e46, sedans, 2002. gada beigas - līdz šim nav pievīlis un lielas problēmas nav bijušas, apskati izgāja pa nullēm.  Forši, ka ir šāds autoklubs Bumerstyle Latvija, kurš liek par nedaudz vairāk rūpēties par savu auto, jo nevar jau atpalikt no saviem bmw brāļiem 😉😀

Sauc mani par Ilzi, nu jau nedaudz vairāk kā 30 gadus :)! Esmu jautra, atraktīva, patīk piedalīties dažādos pasākumos un aktivitātēs, un esmu apveltīta ar izteiktu humora izjūtu :)! Āā, esmu no mazas, bet ļoti skaistas pilsētiņas - Cēsīm!
Patreiz mans draugs un sabiedrotais ir melnais Skaistulis e60, (2003.g.beigas) nu jau 3 gadus! Par BMW fani sevi jau uzskatu no "pirmsākumiem", kad radās pirmā interese par automašīnām! Mans pirmais auto bija e36 (žurciņa), ar kuru nobraukāju dažus gadus, pucēju un loloju :).
Es tikai un vienīgi par BMW!
Ļoti priecājos kad eksistē šāds autoklubs Bumerstyle Latvija.
Sveiki, BMW fani un cienītāji.
Tā tad sauc mani Gatis.
Esmu no Jūrmalas.
Esmu 29 gadus jauns BMW cienītājs.Pēdējos pāris gadus braukāju tikai ar BMW 5 sērijas modeļiem.
Bet jo īpaši iecienīju savu šī brīža 525 TD 1994 gada modeli, tas iekrita dvēselē tā ka nolēmu dot tam otro jaunību un palikt kopā ar mani,un uzsāku projektu,kurš šobrīd rit pilnā sparā, auto jau ir no jauna pārkrasots un detaļu pa detaļai tiek meklets un likts ieksa lai auto butu kā konfekte.
Mīlestība pret BMW aizsākās,nopērkot sev BMW 520 1992 gada, bez tehniskās apskates,un ar loti daudz darama darba lai izzietu tehnisko apskati,bet to izdarīju un kopš tā briža man neviens nespēj pierunāt BMW nomainīt pret ko citu.

Cienam sevi un savu auto.Jo īpaši BMW 😉.

Sveiki. Mani sauc Viktors. Esmu vēl jauns. Nu jau praktiski 21 gadu vecs. Strādāju un brīvajā laikā skrūvēju Bembuku. Esmu jautrs, interesants, saprotošs un cenšos būt izpalīdzīgs . Par savu BMW. Īpašumā ir nu jau 4. mēnešus. 1993.gada ar 1.8i dzinēju. Kad nopirku par smieklu naudu jau bija taisnā izplūde (nujau gaidu Remus bunduli galā ), un sporta amīši ar diemžēl metinātu diferenciāli. Protams BMW skatu no sākuma bojāja rūsa un no e34 fleksēts priekšējais buferis un diezgan spilgti zaļi metāla diski. Mašīnai tika salabota bez maz vai visa ritošā - plaukti barabāni, bukses, atsaites, gumijas, viss tika mainīts un atbrīvojos no rūsas, jo man nepatīk jaunas detaļas uz nesapkoptām daļām. Iegādājos citus diskus, sāku pucēt salonu. Tā saucamie lauki bija daudz, kuri vēl līdz šim laikam nav visi novērsti. Mašīnu taisu priekš sevis, bet nu jau sācis patik arī apkārtējiem. Plānu daudz. bet noslēpums pašlaik. Priecājos ka esmu šajā BMW klubā, kur var uzzināt daudz jaunumus un biedru statusam ir liela nozīme.
Mani sauc Artis, ar savu BMW E46 kopā esmu nu jau 3 gadus,visādi mums ir gājis!

2 gadi atpakaļ beha tika pie jaunas sirsniņas jo vecajai nolūza kloķvārpsta!
Par sevi ko lai pasaku, skorpioniņš kas sevi nodarbina celtniecības jomā un savā brīvaja laika iesaistos zemessardzes mācībās! Prieks ka eksistē šāds klubs, kurš domā par BMW un iesaista to īpašniekus pasākumos un kluba atīstībā.

Mani sauc Mārtiņš un esmu 25 gadus vecs.

Otro sezonu braucu ar BMW e46 unversāli dīzeli.
2002 gada izlaidums.
Pieteicos par biedru jo patīk šī kluba aktivitātes un vadības organizētie pasākumi.
Sastapt mani un manu bērīti var Skrundas apkārtnē.

Jānis no Rīgas.

Ceļā uz harmoniju ar pozitīvu attieksmi. 
Patīk attīstīties sociālo aktivitāšu virzienā.
Pirmais BMW un esmu starā!

Mani sauc Anita un esmu no Rīgas 🙂 


Esmu jaunais BMW fans, bet pagaidām manās dienas gaitās mani pavada velosipēds... Šobrīd esmu atraktīva blakussēdētāja šoferei kurai pieder E46, ar kuru dodos uz Bumerstyle Latvija pasākumiem 🙂
Pieteicos Biedrībā lai rīkotu un palīdzētu rīkot  pasākumus, ir liels nākotnes redzējums, tā teikt jaunas asinis.

Mani sauc Anita, esmu no pilsētas tā teikt ar rītdienu-VENTSPILS

Manā īpašumā pirmais BMW. Surdaba e46, iegādāts 2016.gada septembrī! 
Esmu braukusi ar visādām automašīnām, bet vecs vai jauns, tieši BMW mani uzrunāja vis vairāk! Lieki piebilst, ka mani saslimdināja ar BMW cilvēks ar īpašu vietu manā dzīvē..! 
Esmu sava bembīša pirmā saimniece LV, atbraucis pie manis no Luksenburgas! Skaists m style e46. 2004.gada. 2.0D
Pēc nobrauktās ziemas jāsalabo pāris lietiņas un jāliek virsū skaistās vasaras kurpītes! 
Ja būtu jādara izvēle vēlreiz, tik un tā tas būtu BMW


Mani sauc Agris R. Ar iesauku Čirka, man ir 24 gadi. :)

Braucu jau pusotru gadu, ar BMW E46, sedans , 330 XDrive , 2002 gada beigas . Kas nepieviļ un nobraukuši esam pie 60 000 km . Lutinu , kopju, uzturu tehniskaja stāvoklī. Palēnām tiek veikts projekts , pa plāniem ceru uz nakamo gadu īstenot... 

Mārtiņš no Rīgas

Man ir 33 gadi, bet tiesības ieguvu tikai pirms kāda gada.
Braucu ar E36 316i Coupe, mans pirmais auto, iegādājos vēl tad, kad liku tiesības. Pirmajā nedēļā kāds mēģināja piesavināties izsitot logu, nesanāca, tāpēc salonu papostīja. Liels darbs ieguldīts, vēl tik pat jāiegulda, lai labi izskatītos. Tuvākajos plānos ir atlikušās rūsas likvidēšana un iespējams pat esošā 1.6l benzīna motora nomaiņa uz kaut ko jaudīgāku.


Edgars no Liepājas.

Manā īpašumā ir BMW E34 touring 2.5 tds. Esmu veco BMW fans

Ēriks no Rīgas

Braucu es ar e36 1,6 benzīns, melna krāsa kupeju. Man ļoti patīk šis modeles tāpēc 2016.gada decembrī iegādājos šo auto. Šovasar plānoju auto pārbūvēt. 

Tiekamies visi Bumerstyle Latvija pasākumos!!! 

Raivis no Ventspils.

E36 323 cabrio. 1997.gada. Pie manis jau gandrīz gadu. Sākumā bija stock paka. Lēnām ceļu auto augšā, šoziem uzliku priekšējo M bamperi, pāršuvu stūri un kloķi.iegādājos koilas,flančus jaunas riepas, nopulveroju diskus. Tehniski savedu kārtībā. Salonu izjaucu, sakārtoju vadus un saliku trūkstošās vai laustās plastmasas. Vēl daudz darba priekšā tāpat, braukāšu tikai vasaras periodā, tiekamies pasākumos un ielās! ?✌

Kristīne no Liepājas.

Šis E39 530 bembitis ir mans uzticamais auto. Nonāca pie manis pavisam interesantā veidā.Pirmo reizi iesēžoties BMW sapratu ka šis ir mans auto un nemainišu šo marku! Īsta BMW meitene.

Raimonds no Liepājas.

BMW E46 1999g 2.0

Šogad plānojas bembiju nedaudz sēdināt un iegādāties jaunus, skaistus diskus.

Edijs no Liepājas.

BMW E39 3.0d